Potrzebny dobry pokrowiec na samochód? Mamy dobrą wiadomość! Polska firma Kegel-Błażusiak idzie za ciosem i po ogromnym sukcesie swoich plandek samochodowych zdecydowała się wypuścić na rynek luksusowy pokrowiec na samochód pod nazwą PERFECT GARAGE. Nowe pokrowce polskiego producenta wykonane są w całości z najnowszej generacji czterowarstwowej membrany w praktycznym granatowym kolorze, która jest teraz nie tylko grubsza i bardziej trwała ale również bardziej miękka! Jest to prawdopodobnie najlepszy pokrowiec na samochód dostępny aktualnie na polskim rynku i znajdziesz go w naszym sklepie internetowym:

To Najlepszy obecnie na rynku Pokrowiec na Samochód

możesz go mieć już jutro! (w dni robocze)

Wybierz markę i model Twojego Samochodu     Po kliknięciu przycisku przejdź do sklepu – link skieruje Cię od razu
do plandeki o rozmiarze odpowiednim dla Twojego Samochodu

Ochrona i bezpieczeństwo:

PERFECT GARAGE to bezpieczny pokrowiec na samochód (jego wewnętrzna strona stykająca się z samochodem jest bardzo miękka, gładka i miła w dotyku), który doskonale zabezpieczy samochód i jego lakier przed drobnymi zarysowaniami, zabrudzeniem oraz niekorzystnymi warunkami pogodowymi (kwaśnym deszczem, promieniowaniem UV). Szczególnie przyda się w, kiedy samochód stoi dłużej zaparkowany przed domem lub na parkingu oraz w czasie wakacyjnego wyjazdu (nikt nie lubi tego uczucia kiedy czysty samochód zostaje zabrudzony przez ptasie odchody, pył oraz soki i liście drzew). Warto dodać, że pokrowiec ogranicza korozję oraz zmniejsza ryzyko wyblaknięcia i matowienie lakieru oraz pojawienia się na nim wżerów.

Plandeka samochodowa nowej generacji:

Sukces nowej plandeki Kegel-Błażusiak tkwi w wysokiej jakości zastosowanych materiałów. Pokrowiec na samochód PERFECT GARAGE wykonano w całości z lekkiej membrany paro-przepuszczalnej, która zapewnia znacznie lepszą cyrkulację powietrza i odprowadzanie wilgoci spod pokrowca zabezpieczając jednocześnie przed dostaniem się wody z zewnątrz (pokrowiec wodoodporny). Dużym plusem jest również praktyczny kolor materiału, który znacznie lepiej maskuje zabrudzenia mogące pojawić się na plandece dzięki czemu prezentuje się ona dużo bardziej estetycznie (od wewnątrz pokrowiec jest granatowy a od wewnątrz grafitowy). Ponadto jak zapewnia producent, miękki pokrowiec na samochód jest bezpieczny dla karoserii i innych części pojazdu oraz nie powoduje ich rysowania.

Do codziennego użytku:

Pokrowce Kegel-Błażusiak zostały zaprojektowane w taki sposób aby można było z nich korzystać codziennie. Plandeka samochodowa zapakowana jest w praktyczne opakowanie, które ułatwia przechowywanie i transport pokrowca. Samo jej zakładanie i składanie nie zajmuje wiele czasu i jest łatwe do wykonania nawet dla jednej osoby (polecamy obejrzeć filmy przedstawiający zakładanie i składanie pierwszego modelu plandeki MOBILE GARAGE marki Kegel-Błażusiak zamieszczone poniżej). W nowych pokrowcach zastosowano sprawdzone mocowanie za pomocą pewnego ściągacza z linką wokół całego samochodu, co gwarantuje bezpieczeństwo nawet w razie dużego wiatru.

W sam raz na Twój samochód!

Aby wybrać odpowiedni rozmiar pokrowca na samochód wystarczy, że na stronie internetowej naszego sklepu wybierzesz odpowiednią markę i model w zakładce Plandeki Samochodowe. Jeśli nie znajdziesz tam swojego samochodu lub nie pokaże Ci się żaden pokrowiec to – skontaktuj się z nami lub zmierz długość swojego auta i wybierz plandekę dla odpowiedniego typu nadwozia (sedan, kombi, hatchback itp.). Pokrowiec na samochód PERFECT GARAGRE dostępny jest w rozmiarach dostosowanych do samochodów o różnym typie nadwozia w tym: sedan, kombi, hatchback, Suv/Off-Road, coupe itp.