Pokrowiec na koło zapasowe 4x4 od Kegel-Błażusiak | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

Mamy coś specjalnego dla posiadaczy samochodów terenowych! Polska firma Kegel-Błażusiak wypuściła na rynek pokrowiec na koło zapasowe 4×4 wykonane z mocnej i wodoodpornej skóry ekologicznej w praktycznym czarnym kolorze. Pokrowiec dostępny jest aż w 5 rozmiarach dostosowanych do różnych wielkości kół zapasowych (w bardzo atrakcyjnej cenie!).

Wszystkie aktualnie dostępne pokrowce na koła zapasowe do aut terenowych znajdziesz tutaj:

Zalety pokrowca na koło zapasowe do aut terenowych:

Dlaczego warto stosować pokrowiec na tylne koło zapasowe w samochodach terenowych? Pokrowiec wbrew pozorom zapewnia nie tylko estetyczny wygląd ale przede wszystkim zabezpiecza koło przed zabrudzeniem i działaniem szkodliwych czynników takich jak np. środki do zimowego utrzymania dróg (a tych w Polsce stosuje się bardzo wiele).

Warto dodać, że materiał z którego wykonany jest pokrowiec na koło zapasowe 4×4 to wodoodporna skóra ekologiczna, która jest bardzo mocna oraz bardzo łatwa i wygodna w czyszczeniu. Na pokrowcu umieszczony jest elegancki nadruk: “4×4 Off Road by Kegel Błażusiak®”.

Łatwy i pewny montaż:

Pokrowiec na koło zapasowe do terenówki 4×4 dostępny jest w 5 różnych rozmiarach, dzięki czemu można znaleźć odpowiedni rozmiar zarówno na koło zapasowe do Suzuki Vitary jak również Toyoty Land Cruiser itp.  Aby wybrać najlepszy rozmiar wystarczy zmierzyć średnicę i szerokość koła a następnie porównać z wymiarami podanymi dla poszczególnych rozmiarów (64, 68, 72, 78, 82). Sam pokrowiec jest bardzo łatwy i wygodny w zakładaniu.

Najpierw należy założyć pokrowiec na koło zapasowe (tak aby cześć otwarta ściągacza znalazła się na dole) a potem sprawdzić czy pokrowiec pewnie trzyma się na kole zapasowym. Nadmiar elastycznej linki można skrócić poprzez jej związanie (o ile wystąpi).

Zobacz wszystkie rozmiary

Kliknij w obrazek aby przejść do sklepu internetowego