Pokrowiec-mata do przewozu psa w samochodzie | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

Wygodny i bezpieczny transport psa:

Transport psa w samochodzie może sprawiać duże problemy oraz  stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa w czasie jazdy. Z tego powodu firma KEGEL-BŁAŻUSIAK opracowała specjalne pokrowce samochodowe dla psa (nazywane również matami samochodowymi dla psa).

Mata dla psa do samochodu pełni kilka praktycznych funkcji. Po pierwsze chroni przewożonego psa przed potłuczeniem w czasie jazdy i zwiększa wygodę jego podróżowania. Po drugie specjalna budowa pokrowca dla psa sprawia, że nie może przejść na przednie siedzenie co zwiększa bezpieczeństwo (przewożenie zwierzęcia na przednim fotelu może ograniczać widoczność i naszą koncentracje). Inną zaletą mat do samochodu dla psa jest to, że zdecydowanie ograniczają brudzenie tapicerki przez sierść i brudne łapy zwierzaka.

W naszej ofercie znajdują się dwa pokrowce samochodowe dla psa polskiego producenta. Pierwszy wykonany jest z wodoodpornej skóry ekologicznej a drugi z mocnego materiału poliestrowego. Oba posiadają bardzo prosty system montażu w oparciu o przednie i tylne zagłówki.

Pokrowce można wykorzystać również do przewożenia różnych przedmiotów, które mogą  zabrudzić tapicerkę tylnej kanapy.

 

pokrowiec samochodowy dla psa

pokrowce samochodowe dla psa