Pokrowiec do bagażnika - polski producent | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

Pokrowiec do bagażnika – polski producent:

Renomowany polski producent pokrowców i akcesoriów samochodowych KEGEL-BŁAŻUSIAK uzupełnił swoją ofertę o pokrowiec do bagażnika o wdzięcznej nazwie DEXETER. Produkt wytwarzany jest w naszym kraju (głównie z polskich surowców). Pokrowiec wykonany jest z wytrzymałej i wodoodpornej ekoskóry, dzięki czemu pokrowiec doskonale nadaje się nie tylko do przewożenia psa ale również brudnego i mokrego bagażu. Dexter jest już dostępny w naszym sklepie:

Dlaczego warto?

Dexter to bardzo uniwersalny pokrowiec do bagażnika samochodowego, który pozwoli Ci zabezpieczyć tapicerkę samochodu nie tylko przed zabrudzeniem i zamoczeniem ale również uszkodzeniem a nawet ograniczy przeniknięcie do niej przykrych i nieprzyjemnych zapachów! Jeśli zdarza Ci się przewozić w bagażniku swojego pupila lub Twoje hobby/praca wymaga od Ciebie przewożenia dużo brudnego wyposażenia to ten pokrowiec może okazać się bardzo przydatny i ekonomiczny. Dlaczego warto? Ponieważ oszczędzi czas jaki musiałbyś poświęcić na czyszczenie bagażnika po takiej wyprawie oraz pieniądze jeśli wolałbyś oddać go do czyszczenia na myjnie.

Do właścicieli psów i piesków:

Dexter to wygodny pokrowiec do bagażnika dla psa – ekoskóra z której wykonane jest podłoże pokrowca została podlaminowana pianką PUR, która w znaczny sposób ogranicza przesuwanie się pokrowca w czasie jazdy (dzięki czemu czworonogi mają stabilniejszą i wygodniejszą pozycję). Pokrowiec wyposażono również w specjalne rozcięcie odsłaniające mocowania w bagażniku umożliwiając przypięcie do nich psa za pomocą smyczy samochodowej (zabezpieczy to psa w czasie gwałtownego hamowania i uniemożliwi mu próbę przejścia na przód samochodu). Ponadto Dexter posiada specjalną konstrukcję – jego tylna część jest ruchoma i można nią zasłonić zderzak w czasie wsiadania lub wysiadania psa z auta (zabezpiecza to zderzak przed porysowaniem).

Stworzony do tego by z niego korzystać:

Firma Kegel-Błażusiak zadbała o to aby maksymalnie ułatwić korzystanie z pokrowca. Łatwy i szybki montaż ogranicza się praktycznie do umieszczenia pokrowca wewnątrz bagażnika, przypięcie go rzepami do tapicerki oraz zaczepieniu o mocowania zagłówków tylnej kanapy. Dodatkowym atutem jest bez wątpienia to, że po złożeniu pokrowiec ma małe wymiary, co ułatwia jego przewożenie w samochodzie (dzięki czemu jest zawsze “pod ręką”). Pokrowiec jest dobrze dopasowany – duża powierzchnia i wysokie ścianki wyścielają praktycznie cały bagażnik.

Co po użytkowaniu?

Konserwacja pokrowca nie wymaga, żadnych środków chemicznych i woskujących. Po użytkowaniu wystarczy umyć go wodą z mydłem przy pomocy gąbki lub ścierki.

Małe podsumowanie:

Dexter to praktyczny i wygodny pokrowiec do bagażniku polskiej produkcji, który zabezpieczy tapicerkę bagażnika przed zabrudzeniem, zamoczeniem oraz uszkodzeniem. Oszczędzi również czas i pieniądze, które potrzebne byłyby aby doprowadzić bagażnik do czystości. Pokrowiec po złożeniu ma małe wymiary co ułatwia jego transport a sam montaż nie zajmuje dużo czasu.