Pokrowce samochodowe VOLKSWAGEN PASSAT | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

Na rynku dostępnych jest wiele pokrowców samochodowych do Volkswagena Passata, produkowanych przez różne firmy (głównie zagraniczne). Większość z nich niestety nie należy do najlepszych co widać po ich trwałość i komforcie użytkowania. Warte polecenia są z pewnością pokrowce samochodowe polskiego producenta – KEGEL-BŁAŻUSIAK dostępne na tej stronie (kliknij przycisk poniżej):

 

Pokrowce samochodowe do:

Pokorowce na fotele samochodowe firmy KEGEL-BŁAŻUSIAK odznaczają się wysoką jakością wykonania tzn. wykonane są z mocnych materiałów, posiadają odpowiednie certyfiakty bezpieczeństwa (przystosowane do foteli wyposażonych w boczne poduszki powietrzne) oraz dostępnych jest wiele wzorów i kolorów, dzięki czemu każdy znajdzie najlepsze do swojego samochodu.

W naszym sklepie dostępnych jest wiele pokrowców samochodowych do Volkswagena Passata w różnym przedziale cenowym. Można wybrać między tańszymi pokrowcami lub nieco droższymi wykonanymi z welurowych materiałów, które stosowane są do produkcji oryginalnych tapicerek samochodowych. Posiadamy również tanie pokrowce samochodowe, które idealnie nadadzą się do ochrony foteli przed przecieraniem.

Jeśli, więc intersują Cię pokrowce samochodowe do Volkswagena Passata powinieneś sprawdzić naszą ofertę. Oto klika interesujących propozycji dla Ciebie – zobacz jakie korzyści dają poszczególne pokrowce:

Pokrowce welurowe m.in. SCOTLAND, PERUN, ELEGANCE, POSEIDON – pokrowce samochodowe wykonane z weluru są bardzo mocne (grubym wytrzymały materiał) oraz są bardzo komfortowe w użytkowaniu. Są również wygodniejsze w zakładaniu niż pokrowce wykonane z bardziej sztywnych tkanin. Większość z tych pokrowców objętych jest 24 miesięczną gwarancją.

Pokrowce samochodowe Volkswagen Passat

Pokrowce PERUN

Pokrowce żakardowe ARES (dostępna na Volkswagen Passat po 2005 roku – modele B6 i B7) – materiał ten jest równie mocny jak welur ale za to jest łatwiejszy w czyszczeniu (charakterytyczna struktura materiału sprawia, że łatwiej go odkurzyć i usunąć z niego zabrudzenia).

Pokrowce samochodowe Volkswagen Passat

Pokrowce ARES

Klasyczne pokrowce poliestrowe np. BERLIN – poliester jest wytrzymałym materiałem, który się nie odbarwia. Pokrowce wykonane z tego materiału są tańsze od welurowych i żakardowych. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują dobrych pokrowców w atrakcyjnej cenie.

Pokrowce samochodowe Volkswagen PassatPokrowce BERLIN

Pokrowce samochodowe z eko skóry PRACTICAL – eko skóra jest najłatwiejsza w czyszczeniu (wystarczy ją przetrzeć wilgotną ścierką). Materiał ten jest bardzo wytrzymały jednak jego wadą jest to, że w lecie może się bardzo nagrzewać a w zimie sjest bardzo chłodny.

Pokrowce samochodowe Volkswagen Passat

Pokrowce PRACTICAL

Bawełniane koszulki samochodowe – jest to tani i szybki sposób zabezpieczenie foteli. Koszulki bardzo łatwo się zakłada. Dodatkowo bawełna jest bardzo komfortowa w użytkowaniu i nie elektryzuje się. Koszulki jednak nie są tak wytrzymała jak poliester i nie zabezpieczają foteli tak jak “pełne pokrowce”. Ponadto bawełna wystawiona na długi czas do słońca może się odbarwiać.

Pokrowce samochodowe Volkswagen PassatKoszulki Samochodowe

Jak widać posiadamy bardzo duży wybór pokrowców samochodowych do Volkswagena Passata, dzięki czemu możesz wybrać takie, które najbardziej będą odpowiadać Twoim potrzebom (zabezpieczenie foteli przed zniszczeniem, zmiana wnętrza samochodu itp.).

Poza pokrowcami do Volkswagena Passata posiadamy również pokrowce do innych samochodów tej marki takich jak: GOLF, JETTA, AMAROK, BORA, CADDY, FOX, LUPO itd.