Pokrowce samochodowe Stuttgart - nowość od firmy Schmidt! | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

Pokrowce samochodowe Stuttgart – nowość od firmy Schmidt!

W naszej bogatej ofercie pojawiły się nowe pokrowce samochodowe popularnej marki Schmidt. Pierwsze co zrobiliśmy po otrzymaniu pierwszej partii sprawdziliśmy co można znaleźć w pudełku. Naszym oczom ukazał się komplet eleganckich pokrowców wykonanych z grubego materiału! Jeśli szukasz pokrowców do swojego auta znajdziesz je na naszej stronie:

Fartuch MasterChef

Co sądzimy o nowym pokrowcu?

Nowe pokrowce marki Schmidt można określić mianem: dobrych pokrowców w bardzo atrakcyjnej cenie. Naszą uwagę zwrócił gruby materiał z którego uszyte są pokrowce i który stosowany jest również do produkcji oryginalnych tapicerek samochodowych. Zastosowanie trwałej tkaniny pozwoli skutecznie zabezpieczyć fotele i tylną kanapę przed przetarciem i zabrudzeniem. Drugim plusem jest jaśniejszy kolor wewnętrznej części pokrowców. Dotychczas wśród pokrowców marki Schmidt dominowały ciemne, grafitowe kolory.

Funkcjonalny i bezpieczny:

Pokrowce samochodowe Stuttgart mimo swojej ceny nie odbiegają znacznie jeśli chodzi o funkcjonalność i bezpieczeństwo od pokrowców z tzw. “wyższej półki”. Podobnie jak w droższych modelach tak i tutaj znajdziemy pokrowce na przednie fotele przystosowane do bocznych poduszek air bag. Pokrowiec na tylną kanapę przystosowany jest do jej składania (wystarczy rozpiąć zamek). Dużym plusem są gotowe, elegancko wykończone otwory na zagłówki.

Podsumowanie:

Nowe pokrowce samochodowe Schmidt Stuttgart to dobry wybór dla osób, które chcą zabezpieczyć oryginalne obicia foteli w swoim samochodzie i nie chcą wydać fortuny na drogie pokrowce samochodowe. Pokrowce posiadają wszystkie potrzebne udogodnienia takie jak możliwość składania tylnej kanapy oraz gotowe otwory na zagłówki. Posiadają również elegancki design, który powinien spodobać się nawet bardziej wybrednym właścicielom samochodów osobowych.