Pokrowce samochodowe do SUBARU Forester - zobacz zdjęcia! | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów
Szukasz pokrowców do swojego SUBARU? W zeszłym tygodniu mieliśmy okazję sprawdzić jak pokrowce samochodowe Kegel-Błażusiak pasują na fotele i tylną kanapę auta SUBARU Forester. Mimo, że podany model samochodu nie widnieje w tabeli rozmiarowej to pokrowce samochodowe ARCADIA w rozmiarze XL-LXL pasują bardzo dobrze. Pokrowce dostępne są w naszym sklepie internetowym:

Po co pokrowce samochodowe?

Pokrowce do SUBARU Forester zakładaliśmy w zeszłym tygodniu. Właściciel od lat używa pokrowców marki Kegel-Błażusiak i postanowił po 5 latach odświeżyć wnętrze swojego samochodu i wymienić stare pokrowce (chociaż wizualnie prezentowały się bardzo dobrze). Klient tym razem zdecydował się na pokrowce samochodowe z alcantary o nazwie ARCADIA. Alcantara to mocny materiał o wyglądzie skóry. Materiał ten jest przyjemny w dotyku a uszyte z niego pokrowce skutecznie zabezpieczą oryginalną tapicerkę przed przecieraniem, zniszczeniem i zabrudzeniem.

Pokrowce samochodowe SUBARU Forester – montaż:

Do SUBARU Forester zdecydowaliśmy się założyć pokrowce samochodowe w rozmiarze XL (na przednie fotele) i LXL (na tylną kanapę). Montaż zaczęliśmy jak zwykle od pokrowców na przednie fotele. Te zakładało się bardzo łatwo i bez większych problemów. Więcej pracy i czasu wymagało dla nas założenie pokrowca na tylną kanapę.

Przy montażu pokrowca warto wypiąć siedzisko kanapy, gdyż nie jest to trudne a znacznie ułatwia pracę. Jedynym minusem są duża zagłówki foteli w samochodzie SUBARU Forester, do których nie pasują pokrowce na zagłówki polskiego producenta (stąd nie są one założone na załączonych zdjęciach). Nie przeszkadza to jednak Właścicielowi samochodu ponieważ pokrowce samochodowe ARCADIA mają bardzo zbliżoną kolorystykę do wnętrza SUBARU Forester, dzięki czemu ten mały detal nie rzuca się w oczy. Najważniejsze, było zabezpieczenie oryginalna tapicerki foteli i kanapy przed przecieraniem i zabrudzeniem. Same pokrowce po założeniu również dobrze prezentują.

Pokrowce samochodowe ARCADIA:

ARCADIA to pokrowce samochodowe polskiej firmy Kegel-Błażusiak. Materiał z którego są wykonane to wysokiej jakości alcantara. Ten mocny i trwały materiał dobrze zabezpieczy oryginalną tapicerką przed uszkodzeniem oraz zabrudzeniem. Tego typu pokrowce sprawdzają się dobrze zarówno w przypadku zawodowych kierowców, jak również i tych, którzy autem jeżdżą tylko w weekend. Warto dodać, że pokrowce na przednie fotele przystosowane są do foteli wyposażonych w boczne poduszki powietrzne a pokrowiec na tylną kanapę umożliwia składanie tzw. “dzielonej tylnej kanapy”.