Pokrowce samochodowe ARES - NOWOŚĆ | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

Pokrowce samochodowe Ares – nowość!

W naszym sklepie internetowym pojawiły się doskonałe pokrowce samochodowe marki Kegel Błażusiak o nazwie ARES. Są one dedykowane dla osób, które chcą zabezpieczyć fotele w swoim samochodzie przed przecieraniem i zniszczeniem. Materiał z którego wykonane są pokrowce polskiego producenta są nie tylko bardzo wytrzymałe ale również bardzo łatwe w czyszczeniu (żakardowy materiał).

Najbezpieczniejsze pokrowce samochodowe?

Ponadto pokrowce do aut ARES można określi mianem jednych z najbezpieczniejszych pokrowców samochodowych dostępnych na polskim rynku. Posiadają one dwa certyfikaty, które potwierdzają ich wysoki standard bezpieczeństwa: TUV RHEINLNAD i PIMOT. Oznacza to, że pokrowce ARES można zakładać na fotelach wyposażonych w boczne poduszki powietrzne. Inną zaletą tych pokrowców jest ich elegancka i klasyczna stylistyka. Pokrowce Ares dostępne są w dwóch wersjach: dla samochodów osobowych oraz do aut dostawczych.