Pokrowce NISSAN X-TRAIL | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

Pokrowce samochodowe NISSAN X-TRAIL:

Fotele kubełkowe ze względu na swój specyficzny kształt bardzo często ulegają przetarciu. W takie fotele wyposażony jest właśnie Nissan X-Trail. Aby ochronić oryginalna tapicerkę przed zniszczeniem warto zastosować pokrowce samochodowe wykonane z mocnego welurowego materiału. Jako przykład można podać pokrowce PERUN, które niedawno zakładaliśmy na siedzenia Nissana X-Trail naszego klienta (zdjęcia ponieżej).

Pokrowce samochodowe PERUN:

Pokrowce PERUN wykonane są z miękkiego materiału, który dobrze układa się na profilowanych fotelach. Zakładając pokrowiec należy zwrócić również uwagę aby szew pokrowca znajdował się dokładnie na krawędzi oparcia (dzięki temu pokrowiec wejdzie w “zagłębienie fotela i nie będzie napięty). Welurowy materiał z którego są szyte jest bardzo wytrzymały (24 miesiące gwarancji) i wykorzystywany jest do produkcji oryginalnych tapicerek samochodowych. Elegancki design oraz praktyczny grafitowy kolor dobrze komponuje się z wnętrzem samochodu Nissan X-Trail.

Pokrowce można kupić w komplecie lub osobno na przednie fotele lub tylną kanapę. W zestawie znajdują się pokrowce na zagłówki jednak w przypadku tego samochodu fotele lepiej prezentują się bez ich zakładania. Poniżej znajduje się porównanie siedzenia z założonym pokrowcem Perun (fotel kierowcy) oraz bez pokrowca (fotel pasażera).

W razie pytań dzwoń lub pisz (patrz zakładka KONTAKT).

Pokrowce Nissan X-Trail

Pokrowce Nissan X-Trail

Pokrowce Nissan X-Trail

Pokrowce Nissan X-Trail