Pokrowce na busa - jedyne takie plandeki na polskim rynku! | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

Pokrowiec na busa – chroń zaparkowany samochód:

Potrzebny pokrowiec na busa? W naszym sklepie pojawiły się właśnie doskonałe plandeki ochronne na samochody dostawcze i busy polskiej firmy Kegel Błażusiak. Plandeki cieszą się dużą popularnością i świetnie sprawdzają się do zabezpieczenia zaparkowanego samochodu.

 

Kompleksowa ochrona, której potrzebuje Twój samochód:

Jeśli chcesz zadbać o swój samochód to warto założyć na niego pokrowiec. Plandeka zapewni mu kompleksową ochronę i zabezpieczy go m.in. przed:

  • blaknięciem i matowieniem lakieru (spowodowanymi promieniowaniem UV)
  • zabrudzeniem przez ptasie odchody oraz soki, żywicę i liście drzew,
  • śniegiem, szronem, pyłem, deszczem (również “kwaśnym deszczem”),
  • większością zarysowań,
  • ograniczy korozję
  • utrudni kradzież

 

Jedyna taka plandeka na rynku:

Dlaczego plandeka na busa marki Kegel Błażusiak jest taka dobra? Istotną rolę odgrywa paroprzepuszczalna i trudnoprzemakalna trzywarstwowa membrana, która zapewnia prawidłową cyrkulację powietrza wewnątrz pokrowca, zapewniając optymalny mikroklimat dla zabezpieczonego pod nią samochodu. Cały górny pas plandeki ciągnący się przez maskę i dach wykonany jest z membrany natomiast boki pokrowca wykonano z trudnoprzemakalnego materiału wysokoparoprzepuszczającego spunbon. Dzięki takiemu rozwiązaniu plandeka ochronna na busa odparowuje nadmiar wilgoci, która może nagromadzić się pod pokrowcem, nie dopuszczając wody np. w czasie deszczu.

Aktualnie na runku trudno znaleźć jakąkolwiek pokrowiec ochronny na busa posiadający podobne właściwości co wspomniane plandeki marki Kegel Błażusiak. Ponadto pokrowce polskiej marki odznaczają się wysoką jakością wykonania, którą potwierdza 24 miesięczna gwarancja producenta.

Łatwy i szybki montaż:

Dużą zaletą plandeki na busa jest jej bardzo prosty montaż, który sprawia, że pokrowiec można bardzo szybko założyć na samochód. Wystarczy założyć plandekę na czysty samochód białą stroną do wewnątrz. Następnie bardzo mocno zaciągnąć linkę ściągacza z tyłu samochodu i zawiązać ją (powstały węzeł wraz z nadmiarem linki schować w przeznaczonej do tego kieszeni). A następnie aby dodatkowo wzmocnić zamocowanie plandeki zrobić to samo z linką w przedniej części samochodu (patrz grafika poniżej):

Jaki rozmiar wybrać?

Firma Kegel Błażusiak szyje plandeki na busy w 4 rozmiarach. Każdy pokrowiec ma własną tabelę rozmiarową w której wymienione są modele samochodów, na które pasuje. Jeśli nie ma tam Twojego samochodu wystarczy zmierzyć jego długość samochodu i dobrać odpowiedni rozmiar. W razie kłopotów lub wątpliwości skontaktuj się z nami ;)