Plandeka samochodowa VOLKSWAGEN PASSAT - zobacz zdjęcia | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

Plandeka samochodowa VOLKSWAGEN PASSAT – zobacz zdjęcia

Promieniowanie UV, kwaśny deszcz, ptasie odchody oraz soki i liście drzew – wszystkie te czynniki niekorzystnie wpływają na lakier samochodowy i mogą prowadzić do jego wyblaknięcia. Z tego powodu, warto zabezpieczyć samochód przed ich działaniem. Najskuteczniejszą formą ochrony jest oczywiście garaż. Sytuacja zmienia się jeśli nie posiadamy garażu albo wyjeżdżamy na wczasy i samochód będzie musiał stać na zewnątrz. W tedy najlepszym rozwiązaniem jest plandeka samochodowa firmy KEGEL BŁAŻUSIAK.

Dla wszystkich posiadaczy auta Volkswagen Passat kombi mamy dobrą wiadomość – plandeka samochodowa polskiego producenta bardzo dobrze pasuje do tego modelu. Mieliśmy okazje to sprawdzić – zdjęcia z testu zamieszczamy poniżej artykułu.

Czym wyróżnia się plandeka Kegel Błażusiak?

Dlaczego warto wybrać naszą plandekę samochodową do Volkswagena Passata w weresji kombi? Ponieważ poza ochroną przed podanymi na początku artykuły czynnikami, zabezpieczy ona auta przed większością zarysowań zewnętrznych oraz spojrzeniami potencjalnych złodziei. Ponadto zabezpieczy samochód przed zabrudzeniem oraz śniegiem szronem i pyłem.

Pokrowiec ma pewne i bezpieczne mocowanie za pomocą ściągacza wokół całego samochodu (brak metalowych haczyków), dzięki czemu plandeka na Volkswagena Passata dobrze leży oraz jest łatwa i szybka do założenia.

Wszystkim posiadaczom samochodu Volkswagen Passat polecamy nasza plandekę ponieważ jest to produkt dobrej jakości (24 miesiące gwarancji) wyprodukowany przez polską firmę. Pokrowiec można zabrać ze sobą na wakacyjny wyjazd ponieważ nie zajmuje dużo miejsca i pakowany jest do praktycznej torby z uchwytem. W ofercie posiadamy również inne plandeki do samochodów Volkswagen m.in. do Golfa, Polo, Jetta, Bora, Caddy i innych. Galera plandeka Volkswagen Passat kombi – kliknij przycisk aby powiększyć zdjęcie: