Plandeka na samochód SKODA SUPERB | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

Plandeka samochodowa Skoda Superb:

Dzisiaj mieliśmy okazje sprawdzić jak prezentuje się nasza plandeka MOBILE GARAGE XL hatchback/kombi na samochodzie SKODA SUPERB (wersja kombi). Efekty z próby możecie zobaczyć na zdjęciu poniżej.

Plandeka idealnie ułożyła się na samochodzie zakrywając go praktycznie po samą ziemię. Tak przykryty samochód chroniony jest przed porysowaniem i zabrudzeniem oraz szeregiem czynników, które mogą zaszkodzić karoserii pojazdu w tym m.in. przed: kwaśnym deszczem, ptasimi odchodami czy sokami i liśćmi drzew.

plandeka skoda

Jeśli szukasz plandeki na samochód Skoda Superb lub inne auto to koniecznie odwiedź nasz sklep internetowy. Znajdziesz tam bardzo dokładny opis plandeki wraz ze szczegółowymi zdjęciami. Aby przejść od razu do opisu plandeki MOBILE GARAGE XL hatchback/kombi  kliknij przycisk nad zdjęciem.