Plandeka na samochód - NOWOŚĆ | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

Pokrowce na samochód Kegel Błażusiak – nowość!

Już są! Długo wyczekiwane plandeki samochodowe polskiego producenta Kegel Błażusiak można już kupić w naszym sklepie internetowym.

Kompleksowa ochrona samochodu:

Plandeka na samochód Mogile Garage marki Kegel Błażusiak to idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają możliwości garażowania swojego auta. Pokrowiec chroni karoserie auta przed płowieniem i matowieniem oraz zarysowaniami. Ponadto plandeka zabezpieczy lakier samochodu przed działaniem takich czynników zewnętrznych jak:

  • pył, śnieg, szron,
  • kwaśny deszcz,
  • promienie UV,
  • ptasie odchody
  • liście i żywica drzew.

Jakość w przystępnej cenie:

Na rynku dostępnych jest bardzo wiele pokrowców na samochody osobowe (tańszych i droższych). Nie ma co ukrywać, że te o niskiej cenie nie spełniają swojej funkcji i nie zabezpieczą auta przed działaniem wielu czynników (wątpliwa jest również ich jakość, która przekłada się na żywotność pokrowca). Z drugiej strony wadą droższych ale mocniejszych plandek jest to, że są… no właśnie drogie…

Firma Kegel Błażusiak znalazła kompromis między tanimi ale słabymi pokrowcami na samochody oraz ich dużo droższymi odpowiednikami tworząc dobrej jakości pokrowiec w przystępnej cenie, który skutecznie zabezpieczy zaparkowany samochód.

Rozmiar idealny na Twój samochód:

Plandeki samochodowe Kegel Błażusiak produkowane są w kilkunastu rozmiarach dostosowanych do różnej wielkości samochodów o określonych typach nadwozia (hatchback, sedan, kombi, van itd.). Każdy rozmiar posiada odpowiednią tabelę w której oznaczono na jakie samochody pasują. Jeśli chcesz dobrać idealny rozmiar na Twój samochód odwiedź naszą stronę internetową, gdzie łatwo i szybko to zrobisz: