Osłona przeciwszronowa na przednią szybę - akcesoria samochodowe | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

Osłona przeciwszronowa na przednią szybę samochodu (popularnie nazywana również matą na szybę) to fantastyczne rozwiązanie dla osób, które nie mogą zimą garażować swojego samochodu. Osłona przeciwszronowa Winter chroni szybę zaparkowanego samochodu przed osadzającym się na niej szronem, śniegiem i lodem (dzięki temu omija nas stanie na zimnie i skrobanie szyby).

Aby przejść do naszego sklepu internetowego kliknij guzik poniżej:

Osłona na przednią szybę Winter jest bardzo prosta i szybka w montażu (instrukcja poniżej). Mocuje się ją poprzez przytrzaśnięcie drzwiami oraz za pomocą specjalnych naciągów. Produkowana jest aż w 5 rozmiarach dostosowanych do różnych wielkości szyb (od małych samochodów po dostawcze).

Klasyczne skrobaczki do szyb rysują szybę. Dzięki zastosowaniu osłon na szybę samochodu zapobiegamy ich uszkodzeniu.

Na zakończenie dodam, że osłony na szybę Winter stanowią zimowy BESTSELLER. Wielu naszych klientów jest z nich bardzo zadowolonych. Osłony są wykonane z wysokogatunkowych materiałów i zostały wyprodukowane w Unii Europejskiej.

A oto jak zakłada się osłonę na szybę:

1. Prosta osłona Winter i Winter Van Delivery:

zakładanie osłony przeciwszronowej

 

2. Osłona zasłaniająca dodatkowo boczne szyby i lusterka:

zakładanie osłony przeciwszronowej

Osłony przeciwszronowe – rozmiary:


osłona przeciwszronowaosłona przeciwszronowa

osłona przeciwszronowa

osłona przeciwszronowa

osłona przeciwszronowa

osłona przeciwszronowa