Organizer samochodowy - idealny w długie i krótkie trasy | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

Organizer samochodowy na wakacyjny wyjazd i nie tylko:

Organizery samochodowe stanowią bardzo praktyczne akcesoria samochodowe szczególnie w czasie wakacyjnych wyjazdów. Dzięki dużej ilości kieszonek, pozwalają one przechowywać różne przedmioty: od map i atlasów drogowych przez napoje po aparaty fotograficzne.

Organizer samochodowy Multipocket dostępny w naszej ofercie wykonany jest z grubego, czarnego ortalionu, co zapewnia dodatkowo ochronę przed zabrudzeniem tylnego oparcia fotela na którym jest zamontowany. Stelaż usztywniający pozwala na bardzo dobre ułożenie organizera na fotelu.

Montaż organizera jest bardzo prosty i zajmuje tylko chwilę – zakłada się go na oparcie fotela za pomocą dwóch pasków z rzepą i dwóch klamerek (zdjęcie poniżej).

Organizer samochodowy Multipocket to produkt polskiej firmy KEGEL-BŁAŻUSIAK i wykonany jest z wysokogatunkowych materiałów.organizery samochodowe

Organizer Multipocket