Odzież robocza termoaktywna KEGEL-BŁAŻUSIAK | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

Polska firma KEGEL-BŁAŻUSIAK wypuściła na rynek nową kolekcję odzieży termoaktywnej sygnowanej numerem 111. Jest to świetna okazja aby przypomnieć jak wiele zalet posiada noszenie profesjonalnej bielizny pod odzieżą do pracy. Bez wątpienia coraz więcej osób zaczyna zwracać uwagę na to w co i jak ubierają się do pracy. Dobrze przemyślany “strój roboczy” zapewnia nie tylko odpowiednią ochronę ale sprawia, że czujemy się wygodnie, dobrze się prezentujemy i mamy, gdzie schować np. telefon i narzędzia których używamy. Wśród osób pracujących w różnych branżach: budownictwie, rolnictwie, przemyśle i transporcie wzrasta również świadomość jak praktyczna i przydatna jest odzież robocza termoaktywna oraz ile zalet ona posiada. Dzięki temu coraz częściej ubrania robocze zaczynają kojarzyć się nie tylko z odzieżą wierzchnią ale również z bielizną termoaktywną! Jeśli potrzebna Ci profesjonalna bielizna robocza termoaktywna to znajdziesz ją w naszym sklepie:

Zalety odzieży termoaktywnej:

Każdy kto profesjonalnie podchodzi do swojej pracy oraz ceni sobie komfort i wygodę powinien rozważyć wyposażenie się w bieliznę termoaktywną. Dlaczego? Ponieważ odzież termoaktywną można używać przez cały rok (nie tylko w zimie) a jej stosowanie znacząco poprawi nasz komfort pracy. Odzież termoaktywna KEGEL-BŁAŻUSIAK, dzięki specjalnie zmodyfikowanym włóknom PROLEN utrzymuje ciało w suchym mikroklimacie, dzięki czemu jej użytkownik czuje się świeżo i wygodnie w czasie nawet w czasie dużego wysiłku fizycznego. Z tego powodu bielizna termoaktywna polskiego producenta znajdzie zastosowanie zarówno w pracy jak i w sporcie. Podsumowując bielizna termoaktywna pomaga regulować temperaturę naszego ciała w czasie wysiłku fizycznego zapobiegając jednocześnie przegrzaniu i wychłodzeniu.

 

Bielizna Robocza Termoaktywna od KEGEL-BŁAŻUSIAK:

To co wyróżnia odzież termoaktywną do pracy z nowej kolekcji 111 marki KEGEL-BŁAŻUSIAK to wysoka jakość wykonania i sprawdzone rozwiązani. Podobnie jak w poprzednich modelach tak i tutaj polski producent wykorzystał jony srebra wplecione w tkaninę, które mają za zadanie ograniczać nadmierny rozwój niepożądanych, powstających przy skórze bakterii, które mogą powodować nieprzyjemny zapach.

Inną ciekawostką są aktywne strefy (active zones) wzorowane na mapie ciała, które mają podwyższony stopień wentylacji, dzięki czemu zapewniają szybki przepływ powietrza w miejscach, w których człowiek poci się w szczególności. Wykorzystanie aktywnych stref o zwiększonej oddychalności, pozwalają osobie aktywnej fizycznie dłużej zachować świeżość.

Polska bielizna termoaktywna posiada również bezuciskowy ściągacz (ribbing dry) wspomagany specjalnym splotem. Wykonany jest on z elastycznej przędzy (bez klasycznych gumek), dzięki czemu bielizna noszona nawet przez dłuższy czas nie uciska użytkownika. Równomiernie i delikatnie dopasowuje się do ciała oraz błyskawicznie wysycha!

Odzież wyposażono również w unikalną siateczkę (not perspirant) zapewniającą szybsze odprowadzanie wilgoci w miejscach szczególnie narażonych na potliwość (np. pod szyją i pachami) a system kanalików powietrznych (air chanel) zabezpiecza przed przyklejaniem się materiału do ciała, poprawiając tym samym cyrkulację powietrza i zwiększając komfort użytkowania. Ponadto brak bocznych szwów zwiększa komfort noszenia i zapewnia idealne przyleganie do ciała na całej powierzchni.

Idealny komplet do pracy:

W skład nowej kolekcji odzieży termoaktywnej wchodzą: koszulka termoaktywna, spodnie (kalsony) termoaktywne, kominiarka termoaktywna oraz skarpety termoaktywne. Razem tworzą kompletną odzież termoaktywną idealną do wykorzystania w pracy jak i w sporcie. Więcej szczegółowych informacji znajdziesz na stronie naszego sklepu internetowego w zakładce Bielizna Termoaktywna w Menu po lewej stronie.