Odzież Robocza KEGEL-BŁAŻUSIAK | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

Chciałbyś aby Twoja odzież robocza była odporna na uszkodzenia a przy tym oczywiście wygodna i dobrze się prezentowała. Niezniszczalna odzież do pracy z pewnością nie istnieje ale jest marka, o której można powiedzieć, że dostarcza najlepszą odzież roboczą dostępną na polskim rynku – jest to firma Kegel-Błażusiak. Ubrania robocze tego polskiego producenta znajdziesz na naszej stronie internetowej:

Chcesz mieć więcej czasu?

Z pewnością jesteś człowiekiem bardzo zajętym – praca, rodzina, hobby itp. Chcesz mieć więcej czasu? Zobacz jak możesz go zaoszczędzić korzystając z naszej strony internetowej, gdzie wygodnie zrobisz zakupy potrzebnej odzieży roboczej dla Siebie lub Swoich pracowników – bez wychodzenia z domu i o każdej porze dnia i nocy. Jesteśmy markowym sklepem przyfabrycznym Kegel-Błażusiak dlatego zamówione przez Ciebie ubranie jesteśmy w stanie dostarczyć nawet w 24 godziny na terenie całej Polski!

Potrzebuję odzieży roboczej do…

Oferujemy Ci ogromny wybór odzieży roboczej do różnego rodzaju prac w takich branżach jak: przemysł, rolnictwo, ogrodnictwo, leśnictwo, transport itp. Znajdziesz u nas nie tylko klasyczną odzież roboczą na budowę ale również najwyższej klasy ubrania robocze, które z powodzeniem możesz używać nie tylko w pracy. W naszym sklepie internetowym skompletujesz całe ubranie od czubka głowy aż po palce stóp – w ofercie znajdziesz: czapki, kurtki, bluzy, koszulki, rękawice, spodnie, buty, skarpetki a nawet bieliznę termoaktywną z jonami srebra. A wszystko to markowa odzież robocza Kegel-Błażusiak!

Co zyskasz wybierając odzież roboczą Kegel-Błażusiak?

Wysoka jakość, powtarzalność produktów i nowoczesne wzornictwo to największe zalety odzieży roboczej spod szyldu Kegel-Błażusiak. Firma wyspecjalizowała się w szyciu ubrań do pracy, które wytrzymają intensywną eksploatacje i częste pranie z tego powodu odzież robocza polskiego producenta spełnia wymogi rentalowe. Udało się to osiągnąć, dzięki zastosowaniu najwyższej klasy materiałów a to właśnie przekłada się na długi okres użytkowania odzieży. Ubrania robocze Kegel-Błażusiak znane są ze swojej trwałości, dzięki zastosowaniu tkanin o niskiej kurczliwości i wysokiej odporności na odbarwienia. Co również istotne w odzieży zastosowano mocne, nierdzewne napy – dzięki temu problem urwanych guzików w czasie prania znika.

Trwałość i wytrzymałość to jedno ale kto by chciał pracować w odzieży, w której nie wyglądałby dobrze? Dlatego dbamy o to aby w naszej ofercie znajdowała się odzież, która nie tylko dobrze zniesie trudy pracy ale zapewni profesjonalny wygląd i wygodę użytkownikowi. O to firma Kegel-Błażusiak również zadbała! Odzież posiada nowoczesny i profesjonalny fason, który zapewnia komfort i wygodę użytkowania. Często ubrania tej marki posiadają funkcjonalne kieszenie i liczne dodatki, które ułatwiają pracę.

Spodnie robocze:

Bez wątpienia stanowią jeden z najczęściej wybieranych elementów odzieży do pracy. Dlatego w naszym sklepie znajdziesz nie tylko spodnie robocze do pasa ale również ogrodniczki robocze, krótkie spodnie robocze oraz spodnie robocze ocieplane na zimę. Posiadamy modele z dużą ilością kieszeni, które pozwolą przechować Ci narzędzia, telefon i inne potrzebne w czasie pracy rzeczy. Niektóre modele wyposażone są w specjalne kieszenie umożliwiające pracę w nakolannikach ochronnych. Szczególnie polecamy spodnie robocze z najnowszej kolekcji 111 wyposażone w wzmocnienia z cordury!

Bluzy robocze:

Bluzy stanowią uzupełnienie do spodni roboczych, dzięki czemu można skompletować profesjonalny strój roboczy. Posiadamy bluzy robocze do różnego rodzaju prac (również bluzy ze specjalnymi wzmocnieniami na brakach i dużą ilością praktycznych kieszeni). Na bluzach można wykonać haft lub nadruk co stanowi świetną reklamę firmy. Duża ilość wzorów i kolorów sprawia, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla Siebie.

Kurtki robocze i odzież zimowa:

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć legendarnych kurtek roboczych marki Kegel-Błażusiak zdolnych zapewnić ciepło użytkownikowi nawet przy -45 stopniach C. Posiadamy również całą kolekcję odzieży ocieplanej na którą składają się spodnie, ogrodniczki, czapki, buty oraz oczywiście wspomniane kurtki. Ponadto polecamy profesjonale kurtki robocze Soft Shell, które można używać nie tylko w pracy ale również na co dzień.

Inne artykuły BHP:

Spodnie, bluzy kurtki to jeszcze nie wszystko. Na naszej stronie internetowej znajdziesz jeszcze wiele innych produktów, które ułatwią Ci pracę. W naszej ofercie znajdziesz również fartuchy robocze, czapki, koszulki polo i t-shirt, buty, rękawice, kaski, nakolanniki, okulary a nawet bieliznę termoaktywną! Koniecznie odwiedź nasza stronę internetową – tam znajdziesz wszystko co jest aktualnie dostępne w ofercie sklepu internetowego.