Odzież robocza, gastronomiczna i medyczna dla uczniów | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

Odzież dla uczniów gdzie kupić?

Potrzebujesz ubrać szybko i wygodnie uczniów lub praktykantów w odpowiednią odzież roboczą, gastronomiczną lub medyczną? Odwiedź nasz sklep internetowy – oferujemy duży wybór odzieży w bardzo atrakcyjnych cenach. Dostawa nawet w 24h na terenie całej Polski i możliwość wymiany rozmiaru ubrania! Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony:

Pomagamy szkołom!

Posiadamy długoletnie doświadczenie, dzięki czemu zakupy odzieży dla uczniów w naszym sklepie się bardzo proste i wygodne. Doradzimy w wyborze odpowiedniej odzieży oraz rozmiarów. Ponadto wspieramy wszelkie inicjatywy zachęcające młodych ludzi do podjęcia edukacji umożliwiającej znalezienie w przyszłości atrakcyjnej pracy. Poniżej film z pokazu odzieży gastronomicznej dla uczniów zorganizowanego przez nasz sklep w czasie Pierwszych Gastronomicznych Targów Edukacji i Pracy:

Odzież robocza dla uczniów:

Zastanawiasz się jaką odzież roboczą dla ucznia wybrać? Szkoły techniczne i warsztaty, które ubierają u nas swoich uczniów i praktykantów najczęściej wybierają komplety składające się z bluzy oraz spodni/ogrodniczek marki Schmidt (kolekcja Eco) lub marki Kegel Błażusiak (kolekcja WORK). Charakteryzują się one dobrym stosunkiem ceny do jakości. Osobiście polecamy modele z kolekcji ECO i WORK, które również chętnie wybierane są przez profesjonalistów. W naszej ofercie znajdziesz również kurtki, kamizelki, czapki oraz rękawice itp.

Odzież gastronomiczna dla uczniów:

Szkoły gastronomiczne i hotelarskie skompletują u nas doskonałą odzież gastronomiczną dla ucznia. Do wyboru mamy różnego rodzaju bluzy i spodnie kucharskie oraz obuwie. Polecamy bardzo trwałe fartuchy przednie, które zabezpieczą spodnią odzież uczniów przed pobrudzeniem w czasie zajęć praktycznych w kuchni. Czapki kucharskie stanowią doskonale uzupełnienie całego ubioru.

Odzież medyczna dla uczniów:

Zajęcia w laboratorium? Praktyka w szpitalu? Mamy doskonałą odzież medyczną dla ucznia lub studenta medycyny. Wygodne i wytrzymałe fartuchy, bluzy, spodnie w różnych kolorach. Uzupełnienie kolekcji stanowi bardzo komfortowe obuwie medyczne. Odzież, którą noszą uczniowie wybierana jest i ceniona również przez zawodowych lekarzy i wykładowców.

 

Odzież dla uczniów przepisy:

Szczegółowe informacje na temat bhp w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach znaleźć można w “Rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach (Dz. U. z dnia 22 stycznia 2003 r.).

Kwestie odzieży dla uczniów omówiono w rozdziale 2, § 28: “Uczniów pracujących w warsztatach, laboratoriach i pracowniach szkolnych w celu zabezpieczenia przed działaniem niebezpiecznych lub szkodliwych dla zdrowia czynników, a także ze względu na wymagania sanitarnohigieniczne, zaopatruje się w niezbędne środki ochrony indywidualnej oraz odzież i obuwie robocze.”