Odzież robocza BIELSKO BIAŁA - sklep z profesjonalną odzieżą roboczą | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów
odzież robocza bielsko

Odzież robocza Kegel Błażusia – Bielsko Biała:

Zapraszamy serdecznie do sklepu z profesjonalną odzieżą roboczą w miejscowości Bielsko-Biała na ul. Żywiecka 91 (na rogu z ul. Ignacego Krasickiego) w 7.00 – 16.00 (od poniedziałku do piątku) i 9.00 – 14.00 w soboty. Wygodny parking (wjazd od ul. Ignacego Krasickiego). Zapraszamy również do odwiedzenia strony internetowej sklepu, gdzie możesz obejrzeć wszystkie dostępne produkty:

Kontakt:

Numer telefonu: 33 822 95 85

Numer komórkowy: 881 703 703

E-mail: bielsko@fryda.com.pl

W naszej ofercie znajduje się odzież robocza, odzież gastronomiczna i odzież medyczna polskiej firmy KEGEL-BŁAŻUSIAK. Produkty tej marki odznaczają się wysoką jakością wykonania co przekłada się na większą wytrzymałość i wygodę użytkowania odzieży. Nowoczesny fason ubrań zapewnia profesjonalny wygląd w pracy. Duży wybór interesujących kolekcji sprawia, że każdy znajdzie u nas odzież roboczą odpowiadającym indywidualnym potrzebom.

Sklep z odzieżą roboczą w miejscowośći Bielsko Biała – galeria:

odzież robocza bielsko

odzież robocza bielsko biała