Odzież medyczna - wygodne uniformy do pracy | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

Eleganckie komplety medyczne damskie oraz męskie dostępne na stronie odziez.fryda.com.pl. Oferowana przez nas odzież pochodzi od polskiego producenta i wykonana jest z wysokiej jakości tkanin. Przy jej projektowaniu zwrócono szczególną uwagę aby była praktyczna i komfortowa w użytkowaniu.

Każdy z produktów wprowadzamy na sklep indywidualnie, abyś mógł samodzielnie wybrać komplementarną odzież i obuwie, tworząc swój profesjonalny uniform

Praca w branży medycznej często wiąże się z wielogodzinnymi zmianami. Z myślą o tym, zadbaliśmy o to aby odzież była funkcjonalna. Zastosowanie trwałych tkanin w ubraniach zapewnia doskonałe właściwości użytkowe oraz odpowiedni przepływ powietrza. Odzież dobrze znosi wielokrotne pranie. Bluzy medyczne, spodnie oraz spódnice są odpowiedniej długości i nie krępują ruchów.

Dbałość o szczegóły

Wysoka jakość produktu idzie w parze z eleganckim wyglądem oferowanej odzieży medycznej. Kontrastowe wykończenia oraz cięcia modelujące sylwetkę nadają ubraniom charakteru. Dodatkowe elementy tj. kieszonki, wygodne zapięcia na napy lub zamek błyskawiczny zapewniają o funkcjonalności oferowanej odzieży. 

Posiadamy ubrania w pełnej rozmiarówce – od XS po XXL. W wybranych opisach produktu znajdziesz wymiary rzeczywiste odzieży. Ułatwi Ci to dobór rozmiaru.

Sklep stacjonarny z odzieżą medyczną

Oferowane produkty na stronie internetowej znajdziesz także w sklepach stacjonarnych w Nowym Targu oraz w Bielsku Białej. Jeżeli potrzebujesz pomocy telefonicznej w doborze produktów – skontaktuj się z nami!

Sklep stacjonarny z odzieżą medyczną:

Przedsiębiorstwo Fryda
Sklep Przyfabryczny Kegel-Błażusiak w Nowym Targu
ul. Składowa 26, 34-400 Nowy Targ
e-mail: fryda@fryda.com.pl
telefon: (+48) 18 26 699 96

Przedsiębiorstwo Fryda
Salon Firmowy Kegel-Błażusiak w Bielsku-Białej
ul. Żywiecka 91 (wjazd na parking od ul. Krasickiego 2), 43-400 Bielsko-Biała
e-mail: bielsko@fryda.com.pl
telefon: (+48) 881 703 703