Odzież Medyczna KEGEL-BŁAŻUSIAK | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

Szukasz wygodnej i eleganckiej odzieży medycznej? Jesteś bardzo zajęty i nie masz czasu na zakupy? Koniecznie odwiedź nasz sklep internetowy, gdzie o każdej porze dnia i nocy znajdziesz i zamówisz markową odzież medyczną KEGEL-BŁAŻUSIAK! Od lat ubieramy lekarzy, szpitale, prywatne kliniki oraz pracowników służby zdrowia w profesjonalne ubrania medyczne. Zamówiony fartuch, bluzę lub spodnie dostarczamy nawet w 24h na terenie całego kraju! Zobacz jak proste i wygodne są zakupy bez wychodzenia z domu:

Odzież medyczna, której szukasz!

Zawód lekarza jest niezwykle wymagający. Wielogodzinne dyżury oraz kontakt z pacjentami to codzienność, każdego lekarza. Wiemy o tym, dlatego ubrania medyczne Kegel-Błażusiak są wykonane w taki sposób aby zapewniały maksymalną swobodę ruchów i komfort użytkowania oraz zapewniały elegancki i profesjonalny wygląd w pracy. Ale to nie wszystko! Stroje medyczne wymagają częstego prania, dlatego w odzieży marki Kegel-Błażusiak zastosowano wysokiej jakości tkaniny (np. renomowanej firmy Klopman), które zapewniają jej większą wytrzymałość a to oznacza długi okres użytkowania ubrania.

Dla kogo odzież medyczna?

W naszej ofercie znajdziesz różne stroje medyczne dla lekarzy, farmaceutów, laborantów, pielęgniarek itp. Ubieramy zarówno prywatnych specjalistów jak również duże ośrodki: szpitale, przychodnie, apteki, laboratoria oraz prywatne kliniki, gabinety itp. Jesteśmy w stanie szybko zrealizować zarówno małe jak i duże zamówienia – wszystko dzięki dostępowi do największego magazynu z odzieżą medyczną w Polsce (zobacz). Ponadto oferujemy duży wybór różnych wzorów i kolorów odzieży medycznej co pozwala zaspokoić indywidualne preferencje jej użytkowników.

Co zyskasz wybierając ubrania medyczne Kegel-Błażusiak?

Markowa odzież medyczna Kegel-Błażusiak posiada liczne zalety, które wyróżniają ją na tle produktów konkurencji i ułatwiają codzienną pracę.

Po pierwsze polski producent szyje odzież medyczną w Polsce z użyciem najwyższej klasy materiałów. Przekłada się to bezpośrednio na jej długi okres użytkowania i komfort pracy. Tak jak wspominaliśmy ubrania medyczne wymagają częstego prania. Odzież medyczna Kegel-Błażusiak znana jest ze swojej trwałości, dzięki zastosowaniu tkanin o wysokiej odporności na odbarwienia i o niskiej kurczliwości. Ponadto w naszej ofercie znajdziesz stroje medyczne posiadające wykończenie antymnące, które ułatwia prasowanie co znacznie ułatwia przygotowanie odzieży do ponownego użytku. W ubraniach zrezygnowano z guzików na rzecz mocnych nierdzewnych nap, które nie urywają się w praniu.

Po drugie we współpracy z firma Kegel-Błażusiak staramy się wprowadzać nowe, ciekawe wzory, dzięki czemu w naszej ofercie zawsze znajdziesz dla Siebie coś ciekawego. Wiemy, że wygląd ma znaczenie dlatego odzież posiada modny i elegancki krój.

Po trzecie odzież medyczna marki Kegel-Błażusiak zapewnia swobodę ruchów, która w trakcie pracy przy pacjencie jest niezbędna. Ma na to pływ nie tylko dobór odpowiednich materiałów i gramatury tkanin ale również specjalny fason i krój odzieży. Producent zwraca również uwagę na to aby odzież była funkcjonalna (posiadała praktyczne kieszenie, zaczepy itp.). A wszystko po to aby praca była przyjemnością.