ODZIEŻ JEDNORAZOWA HACCP - sklep internetowy | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

ODZIEŻ JEDNORAZOWA HACCP:

Cały czas staramy się zapewnić naszym Klientom jak najbardziej kompleksową pomoc w ubieraniu personelu, dlatego postanowiliśmy wykorzystać doświadczenie w dostarczaniu odzieży dla pracowników firm przemysłu spożywczego i uzupełnić ofertę naszego sklepu internetowego o odzież jednorazową HACCP.

Produkty, które znajdziesz na stronie zostały wyselekcjonowane w oparciu o wiedzę naszych stałych Klientów, którzy każdego dnia użytkują odzież jednorazową. Wybraliśmy produkty, które zyskały największe uznanie ich pracowników i z których są najbardziej zadowoleni. Oto one – kliknij przycisk aby przejść do sklepu:

Oto zdjęcia niektórych produktów, które możesz już znaleźć na naszej stronie:

Pracownicy przemysłu spożywczego ze względy na specyfikę pracy w tej branży wymagają ubrania nie tylko w standardową odzież HACCP ale również ubrania jednorazowe m.in. takie jak:

  • rękawice nitrylowe
  • fartuch poliestrowy
  • fartuch polipropylenowy
  • czepek polipropylenowy
  • rękawice foliowe
  • zarękawki
  • osłony na buty

Wiemy, że wszystkie wymienione produkty z odzieży jednorazowej HACCP szybko się zużywają i wymagają regularnych dostaw. Odpowiednia organizacja i dobry kontakt naszych pracowników z Klientem pozwalają na terminowe realizacje zamówień. Jesteśmy również otwarci na potrzeby naszych Odbiorców i możemy uzupełnić ofertę o inne produkty, których szuka Klient. Jeśli potrzebujesz ubrań dla pracowników a nie znalazłeś tego czego szukasz na naszej stronie, skontaktuj się z nami (patrz kategoria KONTAKT).

Aktualnie poza fartuchami, maskami, czepkami, rękawicami, obuwiem, zarękawkami itp. posiadamy również przedmioty związane z systemami higieny tzn. sztywne szczotki do czyszczenia pomieszczeń. Oferujemy również klasyczną kolekcję odzieży (wielokrotnego użytku) spełniającą normy HACCP polskiego producenta KEGEL-BŁAŻUSIAK.

Ubrania HACCP polskiej marki jesteśmy w stanie dostarczyć nawet w 24 godziny od złożenia zamówienia (nie dotyczy weekendów). Jako sklep przyfabryczny dysponujemy dostępem do stanów magazynowych pozwalających ubrać praktycznie każdą dużą firmę zajmującą się przetwórstwem spożywczym w Polsce. Realizujemy zamówienia zarówno dużych i małych przedsiębiorstw oraz prywatnych osób a nasze doświadczenie i wiedza pomogą Ci ubrać personel w to czego potrzebujesz.