Odzież HACCP KEGEL-BŁAŻUSIAK | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

Od wielu lat ubieramy firmy z przemysłu spożywczego w profesjonalną odzież HACCP polskiej marki KEGEL-BŁAŻUSIAK. Posiadamy duże zapasy magazynowe, dzięki czemu łatwo i szybko możemy ubrać nawet bardzo duże zakłady produkcyjne i przetwórcze. Oferowana przez nas odzież jest powtarzalna, dzięki czemu każdy nowy pracownik będzie ubrany tak samo jak jego starszy stażem współpracownik. Mamy duże doświadczenie w ubieraniu firm m.in. z branży przemysłu mięsnego, dzięki czemu dobrze znamy charakter pracy i rozumiemy potrzeby związane z ubiorem pracowników.

Ubrani od stóp do głów:

Potrzebujesz ubrać siebie lub pracowników? Nic prostszego! W naszym sklepie internetowym znajdziesz wszystko czego możesz potrzebować z odzieży typu HACCP: bluzy, spodnie, ogrodniczki, fartuchy, zapaski, czapki, kurtki, kamizelki, kombinezony, obuwie. Ale to nie wszystko – naszej ofercie znajdziesz się nie tylko ubrania znanej polskiej marki KEGEL-BŁAŻUSIAK ale również odzież jednorazową: czepki, fartuchy, rękawice, osłony na buty, zarękawki.

Odzież robocza, która spełnia normy HACCP:

Ubrania z naszej kolekcji HACCP z powodzeniem mogą być stosowane w przemyśle spożywczym (przeznaczona jest dla pracowników firm produkujących, przetwarzających i dystrybuujących żywność). Odzież spełnia normy HACCP, nie posiada zewnętrznych kieszeni i przystosowana jest do prania w pralniach przemysłowych co znacznie ułatwia jej eksploatacja. Niska kurczliwość tkaniny zapewnia ubraniom długi okres użytkowania.

O czym myśli pracownik?

Nasza odzież dla przemysłu spożywczego spełnia nie tylko normy HACCP i jest trwała ale jest również bardzo wygodna. Jest to bardzo istotne z punktu widzenia użytkownika, który spędza w odzieży roboczej wiele godzin. Ubrania HACCP posiadają odpowiedni fason, który nie ogranicza ruchów i zapewnia komfort w czasie pracy. W kolekcji znajduje się odzież zarówno męska, damska oraz unisex.

Dostawa nawet w 24h!

Jeśli podobają Ci się ubrania dla przemysłu spożywczego HACCP marki KELGE-BŁAŻUSIAK to możesz w bardzo łatwy i wygodny sposób zamówić ja przez nasza stronę internetową (bez wychodzenia z domu!) lub skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo (kontakt w prawym górnym rogu strony). Posiadamy również dwa salony firmowe w Nowym Targu na ulicy Składowej 26 (sklep przyfabryczny) i w Bielsku Białej na ulicy Żywieckiej 91. Zamówioną odzież jesteśmy w stanie dostarczyć nawet w 24h na terenie całej Polski.