Odzież Gastronomiczna KEGEL-BŁAŻUSIAK | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

Chciałbyś mieć dostęp do największego magazynu z odzieżą gastronomiczną w Polsce (zobacz)? To możliwe! Jako sklep przyfabryczny od lat ubieramy restauracje, hotele, piekarnie, cukiernie oraz prywatnych użytkowników w markową odzież gastronomiczną KEGEL-BŁAŻUSIAK. To oznacza, że możemy dostarczyć do Ciebie najwyższej klasy ubrania gastronomiczne nawet w 24 godziny bez względu na wielkość zamówienia! Ponadto zakupy możesz zrobić o każdej porze dnia i nocy w naszym sklepie internetowym:

Wszystko z myślą o Tobie:

Z pewnością jesteś człowiekiem bardzo zajętym. Dlatego dokładamy wszelkich starań aby zakupy odzieży do pracy były łatwe i wygodne a dostarczane ubrania były najwyższej klasy oraz dotarły do Ciebie jak najszybciej. Nasza w tym głowa! Dlatego zapewniamy pomoc na każdym kroku: pomożemy i doradzimy w wyborze odpowiedniej odzieży a ubrania, które wybierzesz możesz zamówić przez stronę internetową, telefonicznie lub mailowo (Ty wybierasz najwygodniejszą dla Siebie opcję). Do wyboru mamy również różne formy dostawy.

Dla kogo odzież gastronomiczna?

W naszej ofercie znajdziesz profesjonalną odzież gastronomiczną dla pracowników restauracji, hoteli oraz różnego rodzaju punktów gastronomicznych (kucharzy, kelnerek, sprzątaczek, recepcjonistek, sprzedawców itp.) i dla firm zajmujących się przetwórstwem i produkcją żywności. Dbamy aby każdy mógł zachować indywidualizm dlatego oferujemy bardzo duży wybór różnego rodzaju strojów gastronomicznych, dzięki czemu każdy znajdzie coś odpowiedniego dla Siebie.

Co zyskasz wybierając odzież gastronomiczną Kegel-Błażusiak?

Markowa odzież gastronomiczna Kegel-Błażusiak posiada liczne zalety, które wyróżniają ją na tle produktów konkurencji.

Po pierwsze polski producent szyje odzież w Polsce z użyciem najwyższej klasy materiałów a to przekłada się na jej długi okres użytkowania i komfort pracy. Odzież gastronomiczna często ulega zabrudzeniu a co za tym idzie trzeba ją wielokrotnie prać. Ubrania gastronomiczne Kegel-Błażusiak znane są ze swojej trwałości, dzięki zastosowaniu tkanin o wysokiej odporności na odbarwienia i o niskiej kurczliwości. Ponadto większość odzieży z kolekcji HORECA posiada wykończenie antymnące, które ułatwia prasowanie odzieży co pozwala na jej szybkie przygotowanie po praniu do ponownego użytku. Co również istotne w odzieży zastosowano guziki kucharskie (które można zdjąć przed praniem) lub mocne nierdzewne napy – dzięki temu problem urwanych guzików w czasie prania znika.

Po drugie firma cały czas opracowuje i ulepsza swoje wzory co pozwala na dopasowanie odzieży do Twoich indywidualnych potrzeb. Wiemy, że wygląd ma znaczenie dlatego ubrania posiadają modny i elegancki krój. Pyszne jedzenie, elegancki wystrój oraz profesjonalnie ubrana załoga z pewnością podniosą prestiż lokalu.

Po trzecie odzież gastronomiczna marki Kegel-Błażusiak zapewnia wygodę użytkowania, która w kuchni jest niezbędna. Ma na to pływ nie tylko dobór odpowiednich materiałów i gramatury tkanin ale również specjalny fason i krój odzieży. Producent zwraca również uwagę na to aby odzież była funkcjonalna (posiadała praktyczne kieszenie, zaczepy itp.). A wszystko po to aby praca była przyjemnością.

Odzież dla kucharzy:

Dla pracowników kuchni i kucharzy przygotowaliśmy duży wybór odzieży na którą składają się bluzy, fartuchy i kitle kucharskie oraz spodnie, czapki, buty a nawet specjalne rękawice przystosowane do kontaktu z żywnością. Ubranie w którym gotuje kucharz musi być eleganckie ale i wygodne. Dlatego zadbaliśmy aby dostępne w naszej ofercie ubrania dla kucharzy zapewniały maksymalny komfort użytkowania i swobodę ruchów. Szczególnie polecamy bluzy i spodnie wykonane z włókna Tencel, które ma zdecydowanie lepsze właściwości użytkowe niż standardowa odzież uszyta z bawełny i poliesteru.

Odzież dla kelnerek/kelnerów i recepcjonistów:

Kelner i kelnerska to często jedyna osoba z obsługi, z którą Twój Klient ma kontakt. Dlatego bardzo ważne jest aby osoby odpowiedzialne za obsługę gości na sali wyglądały perfekcyjnie. Właśnie dla takich osób przygotowaliśmy eleganckie koszule kelnerskie i kamizelki. Polecamy również wygodne i praktyczne koszulki Polo oraz zapaski kelnerskie, dostępne w różnych kolorach.

Odzież dla sprzątaczek:

Osoby, które odpowiadają za czystość w hotelach, restauracjach i biurach potrzebują wygodnej odzieży, która zapewni maksymalny komfort użytkowania. Polecamy stylowe fartuchy, które zapewnią swobodę ruchów. Fartuszki dostępne są w różnych wzorach.

Po co mi odzież gastronomiczna?

Przepisy przepisami ale elegancko ubrany personel to najlepsze wizytówka każdej restauracji i hotelu. Unifikacja ubrań pracowników, zawsze robi dobre wrażenie i wygląda profesjonalnie. Dlatego warto zadbać o to aby kucharz, kelnerka, sprzedawca lub recepcjonistka prezentował się jak najlepiej. Ponadto odzież gastronomiczna chroni własną odzież pracowników przed pobrudzeniem. Ubranie, w którym się pracuje ma również duży wpływ na jakość wykonywanej pracy – dlatego bardzo ważny jest odpowiedni dobór odzieży. Ponadto w niektórych przypadkach przepisy wymagają aby odzież posiadała dodatkowe normy i certyfikaty (tak jest w szczególności w przypadku firm zajmujących się produkcją i przetwórstwem żywności). Klasyczną odzież gastronomiczną oraz odzież HACCP znajdziesz w naszym sklepie internetowym.