Odzież gastronomiczna dla restauracji i hoteli regionalnych | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów
parzenica

Odzież gastronomiczna z haftem:

Pojawiła się nowa kolekcja odzieży gastronomicznej “Nowy Styl” skierowana do restauracji i hoteli regionalnych w klimacie góralskim. W skład nowej serii wchodzi bluza kucharska i zapaski z haftem parzenicy góralskiej! Parzenica stanowi charakterystyczny wzór w zdobnictwie góralskim i stanowi piękny dodatek odzieży.

Kolekcja limitowana:

Produkty dostępne są w ramach kolekcji limitowanej – w przypadku wyczerpania zapasów termin realizacji zamówienia będzie wynosił 14 dni. Istnieje możliwość zamówienia innych produktów z odzieży gastronomicznej i wykonania na nich haftu z parzenicą! Dzięki temu można wybierać wśród wielu wzorów zapasek, bluz kucharskich, fartuchów i spodni!

Ubrania gastronomiczne z parzenicą prezentują się bardzo elegancko i profesjonalnie. Bluza kucharska jest bardzo wygodna w użytkowaniu (uszyta z wysokiej jakości tkaniny). Parzenica została umieszczona na jej prawej stronie co nadaje bluzie bardzo reprezentacyjnego wyglądu.

Zapaski dostępne są w dwóch długościach: 90 i 60 cm (bordowa i czarna). Mogą stosować je zarówno kelnerzy, kucharze i barmani. Parzenice umieszczono z lewej strony dzięki czemu zapaski dobrze prezentują się z bluzą kucharską w komplecie.