Odzież dla gastronomii - nowa kolekcja ze smakiem! | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

Odzież Kucharska “Ze Smakiem”:

Korzystając z naszego doświadczenia opracowaliśmy odzież dla gastronomii, która z pewnością podkreśli wyjątkowy klimat Twojej restauracji lub hotelu! Nowa kolekcja nosi nazwę “Ze Smakiem” i doskonale oddaje wygląd odzieży.

Nowe wzory ubrań oparte są o współczesne trendy w gastronomii. Postawiliśmy na eleganckie i modne paski, które doskonale się prezentują i nadają odzieży charakteru. Do naszego asortymentu dodaliśmy chusty, apaszki i fartuchy w paski, które stanowią doskonałe uzupełnienie odzieży dla kelnerów i kucharzy. Ubrania są bardzo użyteczne i świetnie się prezentują.

Ubrania gastronomiczne z nowej kolekcji są również wygodne w użytkowaniu i trwałe. Wiemy, że dobra odzież gastronomiczna musi spełniać wszystkie  te trzy cechy (elegancja, wygoda, trwałość) aby była w pełni użyteczna.

Więcej o nowej kolekcji dowiesz się na stronie: