Obuwie robocze Schmidt - nowa kolekcja | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową kolekcją obuwia roboczego Schmidt. W jej skład wchodzą dwa nowe półbuty robocze Schmidt GRUND (OB  i SB) oraz trzewik Schmidt GRUND (OB i SB). Obuwie robocze OB to obuwie zawodowe nie posiadające podnoska. Natomiast buty SB to obuwie bezpieczne wyposażone w podnosek chroniący stopę przed uderzeniem o sile do 200J. Aby przejść na stronę naszego sklepu kliknij przycisk poniżej:

Cała kolekcja obuwa roboczego Schmidt posiada podeszwę z głębokim protektorem, który zapewnia dobą przyczepność do podłoża. Wierzchy butów zostały wykonane w całości ze skóry dwoiny bydlęcej krytej tłoczonej. Zastosowano również antykorozyjne uchwyty sznurowadeł. Warto podkreślić, że obuwie robocze Schmidt oferowane jest w bardzo atrakcyjnej i przystępnej cenie.