NOWOŚĆ - Fartuch medyczny z lamówką | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

NOWOŚĆ – Fartuch medyczny z lamówką:

Co jakiś czas wprowadzamy do naszego sklepu nowe produkty, zaprojektowane z myślą o potrzebach naszych klientów. Doskonałym tego przykładem jest kolekcja fartuchów medycznych z lamówką, która cieszy się bardzo dużą popularnością. W skład kolekcji wchodzi kilka fartuszków w różnych kolorach wykonanych na nasze specjalne zamówienie przez polską firmę KEGEL-BŁAŻUSIAK. Ich zaletą jest połączenie komfortu użytkowania, bardzo eleganckiego wyglądu, wytrzymałych materiałów i dobrej ceny.

Wczoraj do kolekcji doszedł nowy fartuch medyczny z lamówką w kolorze niebieskim. Cieniutkie ale wyraźne niebieskie lamówki doskonale komponują się z dominującym kolorem białym. Takie zestawienie kolorystyczne jest nie tylko eleganckie ale również bardzo uniwersalne, gdyż są to barwy najczęściej spotykane w przypadku odzieży medycznej (pozwala to na bardzo łatwe dopasowanie odzieży do miejsca pracy – szpitala, kliniki, przychodni lub gabinetu).

Na uwagę zasługuje modny i stylowy fason fartucha lekarskiego. Pionowe cięcia modelujące świetnie podkreślają sylwetkę a praktyczny zamek błyskawiczny ułatwia zakładanie fartucha i jest wygodny w użytkowaniu. Nowy fartuch medyczny damski posiada również dwie pojemne kieszenie bardzo przydatne w czasie pracy.

Na koniec warto dodać, że fartuch medyczny z lamówką wykonany został z mocnej tkaniny, która zapewni mu długi okres użytkowania. Połączenie tych trzech podstawowych cech czyli wytrzymałości, wygody użytkowania oraz eleganckiego wyglądu sprawia, że nowy fartuch lekarski to dobry wybór.