Nowoczesne obuwie robocze - KEGEL BŁAŻUSIAK | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

Nowoczesne obuwie robocze – KEGEL BŁAŻUSIAK

Firma KEGEL-BŁAŻUSIAK wciąż rozwija i wprowadza na rynek nowe wzory obuwia do pracy czyniąc je nie tylko bezpieczniejszym ale również bardziej komfortowym w użytkowaniu. Zmianie ulega również wygląd obuwia. Jak przykład warto podać najnowsze modele półbutów: SPRINT, STREET i CARBON – znajdziesz je na naszej stronie (kliknij przycisk aby przejść do sklepu):

SPRINT, STREET i CARBON to nowoczesne obuwie robocze polskiego producenta KEGEL BŁAŻUSIAK w którym zastosowano wiele ciekawych rozwiązań. Po pierwsze wkładka antyprzebiciowa oraz podnosek wykonano z kompozytu a nie z metalu, dzięki czemu buty są znacznie lżejsze (przy zachowaniu takich samych właściwości ochronnych). Mocnym punktem są też podeszwy wykonane w kombinacji dwuwarstwowej, dzięki czemu są nie tylko bardzo wytrzymałe (odporne na pękanie i ścieranie) ale również posiadają właściwości antypoślizgowe, antyelektrostatyczne i do tego są olejoodporne (dodatkowo podeszwa zastosowana w półbutach CARBON nie rysuje powierzchni).

Rzeczą na którą z pewnością zwrócą uwagę użytkownicy tego nowoczesnego obuwia roboczego jest komfort użytkowania. Wszystko za sprawą wyjmowanych, profilowanych wyściółek o wysokiej higroskopijności oraz podszewek wykonanych z oddychającej i odpornej na ścieranie tkaniny dystansowej. Waga obuwia została zmniejszona poprzez zastosowanie kompozytowego podnoska i wkładki antyprzebiciowej.

To co wyróżnia półbuty bezpieczne SPRINT, STREET i CARBON jest bez wątpienia ich nowoczesny i elegancki design. Kontrastowe wstawki, zastosowane materiały oraz ciekawy wygląd zapewniają profesjonalny wygląd w pracy, godny każdego fachowca. Wierzchy Półbutów SPRINT i STREET zostały wykonane ze skóry (skóry dwoiny welurowej) natomiast obuwie CARBON zrobione zostało w całości z tworzywa. Numer 111 na obuwiu SPRINT i CARBON odnosi się do numeru startowego TADKA BŁAŻUSIAKA (mistrz świata Enduro), którego sponsorem jest firma KEGEL.

Więcej informacji dotyczących obuwia roboczego polskiego producenta KEGEL-BŁAŻUSIAK znajdziecie na stronie naszego sklepu internetowego. Poza półbutami SPRINT, STREET i CARBON znajdziecie u nas również inne modele tej znanej polskiej marki.