Nowe wzory pokrowców samochowych | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

W naszym sklepie internetowym pojawiły się dwa ciekawe wzory pokrowców samochodowych: Poseidon i EKG. Pokrowce te należą do serii PREMIUM, która charakteryzuje się bardzo dobrą jakością wykonania (oba modele posiadają 24 miesięcy gwarancji). Pokrowce wykonane są z wytrzymałego welurowego materiału, który dobrze chroni oryginalną tapicerkę foteli i kanapy przed przecieraniem i pobrudzeniem.

Pokrowce Samochodowe EKG

EKG to bardzo ciekawe pokrowce samochodowe, które posiadają oryginalną stylistykę. W wewnętrznej ich części znajduje się kolorowy wzór nawiązujący do linii EKG, który zmienia się cyklicznie. Reszta tkaniny jest w kolorze czarnym.

ciekawe pokrowce samochodoweciekawe pokrowce samochodowe

 

.

.

.

.

.

Pokrowce Samochodowe POSEIDON

Pokrowce Poseidon posiadają bardziej stonowaną stylistykę w postaci jednolitej kratki. Reszta tkaniny jest w kolorze grafitowym.

fajne pokrowce samochodowefajne pokrowce samochodowe

 .

.

.

..

.

.

   

Pokrowce Samochodowe SWING

Osobom, które poszukują ciekawych pokrowców samochodowych polecamy również model SWING. Wewnątrz pokrowce umieszczono oryginalny wzór nawiązujący do kropelek wody. Ten model pokrowca przystosowany jest na fotele bez bocznych poduszek powietrznych.

ciekawe pokrowce samochodowe