Nowe bluzy medyczne damskie kolorowe - ELIDA | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

Nowe bluzy medyczne damskie kolorowe – ELIDA

Biel na dobre zagościła we wszelkich kolekcjach odzieży medycznej. Kolor ten (o ile można nazwać go kolorem) nie należy do najciekawszych. Wśród naszych Klientek zauważyliśmy duże zainteresowanie ubraniami medycznymi w “innych odcieniach”. Wychodząc na przeciw Ich oczekiwaniom postanowiliśmy wprowadzić do naszej oferty bluzy medyczne damskie kolorowe: niebieskie, popielate a nawet khaki.

Kolory te bardzo dobrze wyglądają i odpowiadają warunkom pracy w szpitalu, klinice, przychodni itp. (barwy te są stonowane i nie krzykliwe). Jasny odcień jest nie przypadkowy i pełni taką samą ważną funkcję jak w klasycznej białej odzieży. Ponadto bluzy medyczne w tych kolorach wyglądają bardzo elegancko, modnie i stylowo oraz bardzo dobrze pasują do białych spodni. Jest to bardzo istotne ponieważ w przypadku lekarzy i pracowników służby zdrowia liczy się profesjonalny wygląd.

Nowe bluzy medyczne damskie zostały uszyte na podstawie sprawdzonego wzoru a mianowicie bluzy Elida, która cieszy się dużą popularnością wśród naszych Klientów. Materiał, z którego są wykonane jest jednak mocniejszy i jednocześnie cieńszy. Dzięki temu odzież zachowuje bardzo dużą trwałość i jest jednocześnie bardziej komfortowa w użytkowaniu (zapewnia lepszy przepływ powietrza).

Bluzy poza swoim wyglądem,wytrzymałością i komfortem użytkowania charakteryzują się również “praktycznością”. Wyposażone są w 3 kieszenie, które z pewnością przydadzą się w czasie pracy. Na uwagę zasługują również wygodne, nierdzewne napy, dzięki którym bardzo łatwo można je zdjąć i założyć (napy również dużo lepiej radzą sobie z wielokrotnym praniem niż guziki). Nowe bluzki można zobaczyć w galerii poniżej: