Najlepszy fartuch do gotowania? | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

Potrzebny fartuch do gotowania?

Z myślą o domowych mistrzach kuchni przygotowaliśmy doskonałe fartuchy kuchenne dla dzieci i dorosłych! Od lat ubieramy kucharzy w odzież gastronomicznej najwyższej klasy i wiemy, że nie tylko zawodowcy lubią być profesjonalnie ubrani. Pasjonatom gotowania we własnej kuchni polecamy odwiedzić naszą stronę internetową:

Fartuch MasterChef

Co wyróżnia nasze fartuchy kuchenne?

Na naszej stronie znajdziesz profesjonalne fartuchy do gotowania polskiego producenta Kegel Błażusiak wykonane z najwyższej jakości tkaniny Klopmann o fantastycznych właściwościach użytkowych (duża trwałość kolorów i wytrzymałość materiału zapewniają długi okres użytkowania). Fartuchy są bardzo praktyczne – posiadają sprawdzony krój z regulacją obwodu paska na szyi co sprawia, że założy je praktycznie każdy (dla małych dzieci przygotowaliśmy specjalne fartuszki). Najczęściej wybierane fartuchy przednie dostępne są aż w 7 kolorach!

Jaki model wybrać?

Znajdziesz u nas różne modele fartuchów kucharskich. Wybierz ten, który najbardziej Ci się podoba! Wszystkie są bardzo praktyczne i dobrze zabezpieczają spodnią odzież przed pobrudzeniem. Jeśli potrzebujesz mieć przy sobie telefon w trakcie gotowania możesz wybrać model z kieszenią. Klasyczny fartuch przedni jest to idealny fartuch dla babci oraz dzieci. Posiadamy również stylowe i nowoczesne modele w ciekawe wzory – paski. Fartuch dla faceta może być w kolorze czarnym, czerwonym, bordowym z ciekawym haftem. Więcej informacji o haftach znajdziesz na stronie naszego sklepu wpisując w “wyszukiwarce sklepowej” słowo “haft”.

Fartuchy do gotowania dla dzieci?

Coraz więcej dzieci uczy się gotować od najmłodszych lat. Fartuch zabezpieczy ich odzież przed pobrudzeniem i sprawi, że poczują się jak prawdziwy szef kuchni! Dlatego specjalnie dla najmłodszych adeptów sztuki gotowania przygotowaliśmy profesjonalne fartuchy kucharskie dla dzieci. Mają one ten sam fason co fartuchy kuchenne dla profesjonalistów oraz wykonane są z tej samej tkaniny. To co je wyróżnia to mniejszy rozmiar.

Podsumowanie

Jedzenie i gotowanie jest w modzie! Może brzmi to dziwnie ale faktycznie coraz więcej ludzi rezygnuje z jedzenia na mieście i podejmuje wyzwania ugotowania czegoś niezwykłego dla siebie i znajomych w zaciszu własnej kuchni. W telewizji i internecie jest mnóstwo programów i stron o tematyce związanej nie tylko z gotowaniem ale i odżywianiem. Kulinarne realty-show typu MasterChef podbijają świat. Również rodzice coraz chętniej uczą swoje dzieci nie tylko jak zdrowo i dobrze się odżywiać ale również jak smacznie gotować. Jeśli i Ty chcesz zostać mistrzem gotowania zacznij swoją przygodę od dobrego fartucha kuchennego!