MasterChef JUNIOR już w Polsce! | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

MasterChef JUNIOR czyli zmagania młodych kucharzy:

Już 21.02.2016 w telewizji TVN rusza niezwykła edycja program kulinarnego MasterChef JUNIOR z udziałem dzieci w wieku od 8 do 13 lat (szczegółowe informacje o programie będę pojawiać się na stronie telewizji TVN). Jest to również kolejna polska edycja tego najpopularniejszego na świecie programu kulinarnego w której ubieramy uczestników w odzież gastronomiczną! Fartuchy oraz bluzy kucharskie dla małych kucharzy będą dostępne na stronie internetowej naszego sklepu:

Fartuch MasterChef

Odzież z programu:

Młodzi kucharze podobnie jak w edycji dla dorosłych będą walczyć o fartuchy. Fartuch MasterChef JUNIOR będzie w dwóch rozmiarach: większy dla starszych i wyższych dzieci oraz mniejszy dla młodszych i niższych uczestników. W programie będzie można zobaczyć również profesjonalne bluzy kucharskie.

MasterChef JUNIOR Jurorzy:

W jury zobaczymy ekspertów gotowania znanych z poprzedniej edycji MasterChef’a czyli Michele’a Moran oraz Anne Starmach. Nowym członkiem jury został pasjonat gotowania Mateusz Gessler znany właściciel restauracji “Warszawa Wschodnia”, który wystąpił również w roli jurora w programie Top Chef.

Droga do tytułu MasterChef JUNIOR:

Młodych pasjonatów sztuki gotowania czeka niełatwa rywalizacja. Spośród kilkuset uczestników do finałów zakwalifikuje się tylko 14 osób z których tylko jedna będzie mogła otrzymać tytuł pierwszego “MasterChefa Juniora” w Polsce.

Fartuch MasterChef Junior

MasterChef JUNIOR – casting:

Castingi do pierwszej w Polsce edycji MasterChef JUNIOR odbyły się w następujących miastach: Krakowie, Gdyni, Warszawie i Poznaniu. Wcześniej zmagania utalentowanych kulinarnie dzieci można było obejrzeć w takich krajach jak: Australia, Belgia, Brazylia, Finlandia, Filipiny, Francja, Grecja, Hiszpania, Indie, Indonezja, Izrael, Holandia, Włochy, Szwecja, Portugalia, Rosja, Tajwan, Tajlandia i USA. Planowana jest również edycja wietnamska.

Fartuch MasterChef Junior