Kurtki robocze KOALA - ciepłe, wygodne i funkcjonalne! | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

Ciepła i wygodna kurtka robocza:

Kurtka robocza KOALA polskiego producenta KEGEL-BŁAŻUSIAK posiada wszystkie cechy jakie powinna spełniać dobra kurtka robocza. Potwierdza to ZŁOTY MEDAL MIĘDZYNARODOWYCH TARGÓW BYDGOSKICH jaki otrzymały te kurtki robocze w kategorii “Środków Ochrony Indywidualnej”. Kurtka jest idealna dla osób, które spędzają dużo czasu na zewnątrz i w zimnych pomieszczeniach.

Oto 3 największe atuty kurtki Koala:

 

1. Po pierwsze jest BARDZO CIEPŁA:

Zimowa kurtka robocza Koala zapewnia ciepło użytkownikowi do -30 st. C. (posiada certyfikat CE, ENV342). Jest idealna do pracy zarówno na zewnątrz jak i w pomieszczeniach (chłodnie itp). Kurtka fantastycznie chroni przed zmiennymi warunkami pogodowymi: wiatrem, zimnem i deszczem (wykonana z ocieplanej i wodoodpornej tkaniny).

2. Po drugie jest WYGODNA:

Kurtka Koala dzięki swojej odpowiedniej konstrukcji jest niezwykle wygodna. Kurtka sięga poniżej pasa lepiej zabezpieczając użytkownika przed wiatrem. Posiada miły w dotyku kołnierz (wewnętrzna tkanina miś). Dostępna jest aż w 5 kolorach: czarnym, niebieskim, granatowym, czerwonym i zielonym.

3. Po trzecie jest FUNKCJONALNA:

Duża ilość praktycznych kieszeni sprawia, że ocieplana kurtka robocza KOALA jest niewiarygodnie funkcjonalna (kieszenie dolne, na klatce piersiowej, na rękawie i kieszeń wewnętrzna).  Ponadto kaptur i pas posiadają możliwość regulacji.