Kurtki Robocze KEGEL-BŁAŻUSIAK | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

Kiedy przychodzi jesień i zima, warunki do pracy na zewnątrz stają się dużo gorsze. Niskie temperatury oraz deszcz lub śnieg znacząco utrudniają pracę. Dlatego bardzo istotny jest odpowiedni dobór odzieży roboczej – ma być ciepła, wygodna, funkcjonalna i trwała. Mówią, że nie można mieć wszystkiego… a jednak! Jeśli potrzebne są Ci na prawdę dobre kurtki robocze dla Ciebie lub Twoich pracowników to świetnie trafiłeś. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wszystko czego będziesz potrzebował do pracy: kurtki robocze, kurtki soft shell, polary i bluzy robocze oraz swetry – a wszystko to znanego polskiego producenta KEGEL-BŁAŻUSIAK!

Kurtki Robocze Zimowe:

Praca w trudnych zimowych warunkach? Mróz, niskie temperatury oraz deszcz ze śniegiem lub sam śnieg? W naszej ofercie dostępne są profesjonalne certyfikowane kurtki robocze “PILOT” i “KOALA” do pracy w niskich temperaturach (odzież robocza ciepłochronna) spełniające normę CE EN 342. Wykonane są one z ocieplanej i wodoodpornej tkaniny, chroniącej przed zimnem nawet do -45 stopni C.! Kurtki te mogą być używane zarówno na zewnątrz (zabezpieczą użytkownika przed wiatrem, deszczem i śniegiem) oraz wewnątrz budynków (np. w chłodniach). Profesjonalne kurtki robocze PILOT i KOALA sprawdzą się m.in. w przypadku pracowników: transportu, budownictwa, wyciągów narciarskich, służb porządkowych oraz osób pracujący przy naprawach dróg oraz w chłodniach. Do kurtek polecamy spodnie ocieplane (ciepłochronne) i obuwie zimowe.

Kurtki Robocze Wielofunkcyjne:

W naszym sklepie znajdziesz również kurtki robocze wielofunkcyjne BASTO. Są to kurtki robocze 4w1, które służą jako kurtki zimowe ale po odpięciu podpinki i rękawów mogą pełnić rolę kurtki przejściowej, zimowej a nawet kamizelki. Dzięki temu mamy jedną kurtkę, której możemy używać przez cały rok! Kurtki robocze BASTO mają profesjonalny, elegancki design, dzięki czemu sprawdzą się również jako kurtki robocze dla kadry kierowniczej.

Klasyczne Kurtki Robocze:

Jeśli szukasz klasycznej kurtki do pracy to takie też znajdziesz. Szczególnie popularnym i chętnie wybieranym przez naszych Klientów modelem jest kurtka robocze WORK – wykonana jest z wodoodpornej tkaniny, która dobrze zabezpiecza przed deszczem i wiatrem (jest również łatwa w czyszczeniu). Ponadto kurtka posiada dużą ilość praktycznych kieszeni a atrakcyjny wzór zapewnia profesjonalny wygląd w pracy.

Kurtki Robocze Soft Shell:

W naszym sklepie nie mogło zabraknąć, kurtek Soft Shell, które ze względu na swój nowoczesny design i fantastyczne właściwości użytkowe sprawdzą się zarówno w pracy jak i poza nią. Kurtki Soft Shell marki KEGEL-BŁAŻUSIAK posiadają system 3xDRY®, który zapewnia wodoodporność i zabezpiecza użytkownika przed wiatrem przy jednoczesnym zachowaniu dużej oddychalności odzieży.

Ciepłe Polary Robocze:

Uzupełnienie naszej oferty kurtek stanowią lekkie i ciepłe polary robocze, które doskonale sprawdzą się w okresie przejściowym między jesienią z zimą. Polary w naszym sklepie cieszą się bardzo dużą popularnością – są ciepłe, świetnie wyglądają i dostępne są w bardzo atrakcyjnej cenie. Ponadto są one do wyboru w różnych ciekawych kolorach!

To jeszcze nie wszystko!

Cały czas poszerzamy asortyment naszego sklepu. Aktualną oferta dostępna jest na naszej stronie internetowej odziez.fryda.com.pl. Gdybyś jednak nie znalazł tego, czego szukał skontaktuj się z nam – zobaczymy co da się zrobić :)