Kurtka odblaskowa SOFTSHELL - bądź widoczny! | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

Mamy coś co z pewnością zainteresuje zawodowych kierowców, pracowników służby drogowej i pomocy drogowej oraz wszystkie osoby, które pracują w warunkach ograniczonej widoczności. Do naszej bogatej oferty odzieży ostrzegawczej dołączyły dwie bardzo fajne kurtki odblaskowe SoftShell w kolorze żółtym i pomarańczowym. Kurtki dostępne są już na naszej stronie internetowej:

SoftShell – kurtka na trudne warunki pogodowe:

Jeśli szukasz kurtki, która nie tylko zwiększy Twoje bezpieczeństwo w warunkach ograniczonej widoczności ale zapewni Ci również komfort pracy w czasie złych warunków atmosferycznych to powinieneś wybrać kurtkę SoftShell z odblaskami. W czasie pracy nasze ciało się nagrzewa dlatego bardzo ważne jest aby odzież zapewniała odpowiednią wentylacje ograniczając przy tym ryzyko przewiania lub wychłodzenia.

Dostępne w naszym sklepie kurtki ostrzegawcze SoftShell wykonane są z oddychającego materiału (tkanina “oddychająca” 1000MVP), który charakteryzuje się wodoodpornością na poziomie 8000 mm. Wewnętrzna polarowa podszewka zapewnia izolację cieplną i odpowiada za szybkie odprowadzanie wilgoci. Wszystko to sprawia, że praca w kurtce SoftShell jest bardziej komfortowa i przyjemna nawet kiedy pada deszcz lub wieje silny wiatr.

Za zwiększenie bezpieczeństwa odpowiadają naszyte na kurtce i rękawach pasy odblaskowe oraz kontrastowa, fluorescencyjna tkanina. One to zapewniają lepszą widoczność użytkownika nawet w trudnych warunkach atmosferycznych oraz po zmroku. SoftShell spełnia normę EN 136888:2013.

Kurtka odblaskowa dla kierowcy:

Nowe kurtki szczególnie przypadną do gustu zawodowym kierowcom. Nowe kurtki ostrzegawcze SOFTSHELL są krótsze i sięgają do pasa, przez co można w nich bardzo wygodnie usiąść w fotelu samochodowym oraz nie przeszkadzają w czasie wysiadania i wsiadania do samochodu.

Kurtki SoftShell posiadają aż 3 praktyczne kieszenie umożliwiające schowanie dokumentów i innych potrzebnych w pracy rzeczy (1 piersiowa zapinana na zamek oraz 2 dolne zapinane na rzep). Ponadto długie rękawy wyposażone są w regulację obwodu za pomocą rzepu, dzięki czemu nie przeszkadzają w pracy oraz w prowadzeniu. Kurtka zapinana jest na wygodny zamek.