Koszulki samochodowe KEGEL-BŁAŻUSIAK | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

Koszulki Samochodowe Kegel Błażusiak:

Oferujemy państwu pokrowce koszulki samochodowe wiodącego polskiego producenta firmy KEGEL-BŁAŻUSIAK. Bogaty asortyment obejmuje koszulki na siedzenia samochodowe wykonane z bawełny lub poliestru. Który z tych materiałów wybrać to już kwestia indywidualnych preferencji. Aby przejść do sklepu z koszulkami samochodowymi kliknij przycisk poniżej:

 

Koszulki samochodowe bawełniane:

Wykonane są w 100% bawełny (podlaminowanej pianką PUR aby ograniczyć ich przesuwanie się w czasie jazdy). Zaletą bawełny jest to, że się nie elektryzuje i jest bardzo komfortowa w użytkowaniu. Ponadto materiał ten jest elastyczny, dzięki czemu koszulki można łatwo dopasować do większości samochodów (ich montaż jest bardzo prosty). Kolory w jakich są dostępne to: żółty, czerwony, niebieski, zielony, popielaty, grafitowy, czarny i granatowy.

Koszulki samochodowe poliestrowe

Są one mocniejsze od koszulek bawełnianych. Podobnie jak bawełniane, te również zostały podlaminowane pianką PUR. Dostępne są w kolorach: grafitowym i granatowym.

Koszulki RELAX

To nowa seria koszulek na siedzenia samochodowe, które zostały wykonane z dwuwarstwowej poliestrowej tkaniny o “metalicznym połysku”. Materiał ten charakteryzuje się dobrą trwałością barw. Koszulki produkowane są w 3 kolorach: srebrnym, niebieskim i czerwonym.

Koszulki samochodowe do aut dostawczych i busów

Są  to specjalne koszulki przystosowane na fotel kierowcy i podwójną kanapę pasażera w samochodach dostawczych. Wykonane z nieelektryzującej się i komfortowej w użytkowaniu bawełny. Dostępne w 4 kolorach: czarnym, popielatym, niebieskim i czerwonym.