Koszula Trudnopalna i Antyelektrostatyczna od Kegel-Błażusiak | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

W naszym sklepie internetowym jest już dostępna nowa koszula trudnopalna  i antyelektrostatyczna od polskiego producenta firmy Kegel-Błażusiak. Koszula wykonana została z wysokiej jakości tkaniny KBtextil – skład 99% bawełna, 1% włókno antystatyczne (wytrzymałość wykończenia wynosi 50 prań). Więcej informacji znajdziesz na stronie produktu:

Czas na spawanie!

Nowa koszula dla spawacza doskonale sprawdzi się w przypadku prac spawalniczych ręcznymi technikami spawania z niewielkimi ilościami rozprysków i kropli. Koszula chroni użytkownika przed zapaleniem w wyniku krótkotrwałego kontaktu z płomieniem oraz oddziaływaniem czynników gorących oraz zapewnia ochronę przed wyładowaniami iskrowymi, które mogą spowodować zapłon mieszanki wybuchowej (posiada wykończenie antystatyczne).

 

Certyfikowana koszula trudnopalna i antyelektrostatyczna:

Produkt polskiej marki Kegel-Błażusiak spełnia wymagania zasadnicze dla środków ochrony indywidualnej zawarte w dyrektywie 89/686/EWG oraz w normach zharmonizowanych – spełnia ona normy EN ISO 13688:2013, EN ISO 11611:2015, EN ISO 11612:2015, EN 1149-5.

Bezpieczeństwo i wygoda:

Koszula Kegel-Błażusiak wykonana została z wysokiej jakości tkaniny KBtextil, o dobrych właściwościach użytkowych. Koszula antyelektrostatyczna trudnopalna charakteryzuję się dużym komfortem użytkowania – zapinana jest na wytrzymałe i wygodne napy. Z lewej strony znajduje się praktyczna, kryta kieszeń piersiowa (zapinana). Długie rękawy zostały wykończone mankietami zapinanymi na napy. Dół jest lekko zaokrąglony. Koszula dostępna jest w kolorze popielatym.