Kamizelka monterska KEGEL-BŁAŻUSIAK | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

Kamizelka monterska Kegel Błażusiak:

Kamizelki monterskie należą do bardzo funkcjonalnej odzieży roboczej. Dzięki dużej ilości praktycznych kieszeni pozwalają przechowywać wiele potrzebnych w czasie pracy narzędzi. W ofercie sklepu fryda.com.pl znajduje się taka właśnie kamizelka monterska polskiej firmy KEGEL-BŁAŻUSIAK. Jeśli chcesz przejść do sklepu, gdzie znajdziesz produkty polskiego producenta kliknij przycisk poniżej:

 

Krótki opis:

Kamizelka monterska (nazywana czasem kamizelką narzędziową) firmy KEGEL-BŁAŻUSIAK jest bardzo wygodna (posiada zakładki na barkach umożliwiające regulacje długości i jest zapinana na zamek). Kamizelka wyposażona jest w dwie kieszenie piersiowe oraz po dwie wiszące kieszenie z przodu i tyłu umieszczone w jej dolnej części.

Kamizelka monterska została wykonana w 70% z poliestru, dzięki czemu jest wytrzymalsza. Umieszczono również dodatkowe wzmocnienia pod kieszeniami.

kamizelka narzędziowa

Kamizelka monterska KEGEL-BŁAŻUSIAK