Jaki pokrowiec na motocykl z kuframi? | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

Jaki pokrowiec na motocykl z kuframi?

Firma Kegel Błażusiak od dłuższego czasu produkuje pokrowce na motocykle wyposażone w kufer centralny. Sprawdziliśmy i plandeki tego polskiego producenta można również bez problemu założyć na motocykl z kuframi bocznymi (film poniżej). Pokrowiec na swój motor znajdziesz na naszej stronie:

Pokrowiec na motocykl jaki rozmiar wybrać?

Zastanawiasz się jaki rozmiar pokrowca będzie idealny na Twój “motor”? Posiadamy pokrowce w 5 rozmiarach:

Pokrowiec na motocykl bez kufra:

  • Mobile Garage rozmiar M -> na motor o wymiarach: 190-215/118/94 cm (długość/wysokość/szerokość).
  • Mobile Garage rozmiar L -> na motor o wymiarach: 215-240/126/98 cm (długość/wysokość/szerokość).
  • Mobile Garage rozmiar XL -> na motor o wymiarach: 240-265/135/107 cm (długość/wysokość/szerokość).

Pokrowce na motocykl z kufrem (lub kuframi):

  • Mobile Garage rozmiar L box -> na motor o wymiarach: 215-240/126/98 cm (długość/wysokość/szerokość).
  • Mobile Garage rozmiar XL box -> na motor o wymiarach: 240-265/135/107 cm (długość/wysokość/szerokość).

Galeria rozmiarów – kliknij strzałkę na grafice aby zobaczyć inne rozmiary:

Dobre zabezpieczenie motocykla:

Plandeki polskiej marki KEGEL-BŁAŻUSIAK służą do zabezpieczenia motocykla i jego lakieru przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi i zabrudzeniem. Do szczególnie niebezpiecznych należą:

  • deszcz (w tym “kwaśny deszcz” z zanieczyszczeniami),
  • ptasie odchody, żywica, soki i liście drzew,
  • słońce (promieniowanie UV),
  • śnieg, szron, pył

Pokrowce są wielosezonowe i można je stosować przez cały rok (odporne na czynniki atmosferyczne – nie nasiąka wodą, nie przymarza i nie traci koloru).

 

24 miesiące gwarancji!

Produkowane przez polską firmę plandeki motocyklowe wykonane są z wysokiej jakości materiałów co potwierdza 24 miesięczna gwarancja producenta. Wodoodporny i nieprzemakalny materiał z systemem otworów wentylacyjnych odprowadza wilgoć spod pokrowca. Mocowany jest za pomocą praktycznego i wygodnego ściągacza z linką wokół całego motocykla. Pokrowiec jest wytrzymały ale miękki w dotyku, dzięki czemu może być bezpiecznie stosowany podczas wiatru (nie ryzykując porwania plandeki lub starcia lakieru motocykla). Praktyczna torba ułatwia przechowywanie pokrowca, który po złożeniu ma małe wymiary.

Szybki i wygodny montaż:

Dużą zaletą pokrowca jest bardzo łatwy i wygodny i szybki montaż. Wystarczy tylko założyć plandekę na motor a następnie zaciągnąć sznurek wokół całej maszyny i… gotowe! Pamiętaj – aby uniknąć uszkodzenia pokrowca przez gorące elementy układu wydechowego oraz silnika nie zakładaj pokrowca bezpośrednio po wyłączeniu silnika (pokrowiec może być założony na pojazd po częściowym ochłodzeniu rury wydechowej i innych elementów silnika do temperatury poniżej 100 stopni C).