Jak zabezpieczyć szybę samochodu przed mrozem? | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów
Osłona przeciwszronowa na szybę

Jak zabezpieczyć szybę samochodu przed mrozem?

Zima nie odpuszcza nikomu a w szczególności kierowcą, którzy nie mają możliwości garażowania swojego samochodu. Istnieje jednak prosty, tani, wygodne i przede wszystkim skuteczny sposób ochrony szyby przed mrozem.

Osłona antyszronowa – skuteczna ochrona szyby przed mrozem!

Osłona antyszronowa WINTER polskiej marki Kegel Błażusiak nazywana również matą przeciwszronową to bardzo skuteczny sposób zapobiegania zamarzaniu szyby. Świadczyć o tym mogą liczne pozytywne opinie naszych Klientów. Sami również korzystamy z nich zimą.

Osłony przeciwszronowe dostępne są w naszym sklepie:

Osłona antyszronowa sklep internetowy

Osłony antyszronowe polskiego producenta chronią przednią szybę zaparkowanego samochodu przed osadzającym się szronem, śniegiem i lodem. Mata wykonana jest mocnego materiału SPUNBOND odpornego na przymarzanie w praktyczny czarnym kolorze (produkt wielosezonowy). Po mroźnej nocy wystarczy zdjąć osłonę i jechać. Oto film z naszego testu na którym pokazaliśmy jak za pomocą osłony można również błyskawicznie usunąć śnieg z szyby:

Osłona mata (antyszronowa) na szybę samochodu:

Oto jak wygląda osłona założona na szybę różnych samochodów.

Łatwy, wygodny i szybki montaż:

Ogromną zaletą osłony antyszronowej jest bardzo prosty system montażu (poprzez przytrzaśnięcie drzwiami), który umożliwia jej błyskawiczne założenie. Jest to ogromny plus bo założenie osłony nie trwa długo a rano oszczędza nam skrobania szyby. Założenie osłony na przednią szybę zajmuje mniej niż minutę! Sprawdziliśmy to:

Szyba samochodowa pozostanie w lepszym stanie!

Stosowanie skrobaczki samochodowej może powodować dużo zarysowań na szybie. Powodem tego jest piasek i inne zabrudzenia, które dostają się między szybę a skrobaczkę. Efekty stosowania skrobaczki mogą nie być z początku widoczne ale z biegiem lat mikrozarysowania mogą znacznie pogorszyć widoczność szyby (szczególnie nocą powodują niekorzystne refleksy). Zakładając osłonę przeciwszronową nie rysujesz szyby w samochodzie i nie potrzebujesz usuwać z niej lodu za pomocą skrobaczki.Osłona antyszronowa opinie

Jak wybrać rozmiar?

Firma Kegel Błażusiak produkuje dwa rodzaje osłon.

  • osłona na przednią szybę samochodu (rozmiar M, L, Van)
  • osłona na przednią i boczne szyby oraz lusterka (Plus, Plus Maxi, Plus Maxi Van)

Aby dobrać osłonę na szybę samochodu należy zdecydować, który model osłony nam najbardziej odpowiada a następnie zmierzyć szerokość i długość szyby i wybrać osłonę o najbardziej zbliżonym wymiarze do Twojej szyby.

Estetyczny wygląd:

Osłona nie kosztuje dużo a wygląda lepiej niż koc lub karton założony na przednią szybę samochodu. Praktyczny czarny kolor lepiej maskuje zabrudzenia jakie mogą pojawić się na osłonie od zewnątrz w czasie użytkowania. Po sezonie osłonę można spokojnie wyprać w temperaturze 40 stopni C.

Osłona przeciwszronowa na szybę