Jak zabezpieczyć samochód? | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów
Jak zabezpieczyć samochód, kiedy nie posiadamy garażu lub jedziemy gdzieś na dłuższy czas i musimy zostawić samochód na parkingu koło lotnisku lub pod blokiem? Zawsze w takich sytuacjach jest lęk, że po powrocie zastanie się samochód w strasznym stanie tzn. brudny i zakurzony a w najgorszym przypadku uszkodzony przez grad, porysowany przez wandali lub skradziony… Kto choć raz nie miał podobnych myśli?

Przykłady z życia wzięte:

Pan Jerzy wynajmuje samochód na wesela. Auto przed uroczystością musi być umyte i „błyszczeć”. Zawsze po przygotowaniu samochodu miał problem bo po jednej nocy było zabrudzone przez liście drzew i ptasie odchody przez co musiał czyścić je tuż przed zleceniem…

Pan Józef posiada zabytkowy samochód, który przez większą część roku stoi w garażu. Niestety z tego powodu auto jest strasznie zakurzone i zawsze przed przejażdżką wymaga dokładnego mycia.

Pan Grzegorz lubi wyjazdy w plener. Jednak zawsze mija sporo czasu zanim znajdzie odpowiednie miejsce, gdzie będzie mógł bezpiecznie zaparkować samochód bez obaw, że zostanie on pobrudzony przez żywicę i soki drzew.

Pani Anna nie ma garażu. Z tego powodu jej auto często stoi na ulicy koło osiedla. Kilka razy zdarzyło się, że samochody wzdłuż całej ulicy miały wybite szyby i urwane lusterka (jej również). Ponadto w zimie musi skrobać szyby i odśnieżać cały samochód

Państwo Andrzej i Małgorzata często latają samolotami. Swój samochód zawsze pozostawiają na parkingu koło lotniska. Lubią, kiedy po powrocie ich auto jest czyste i gotowe do jazdy. Niestety większa część parkingów jest niewybetonowana co sprawia, że po powrocie na samochodzie jest gruba warstwa kurzu.

Rozwiązanie problemu czyli jak chronić auto:

Wszystkie problemy podane powyżej może rozwiązać jedna bardzo prosta rzecz. Jeśli chcesz przestać się martwić o swój samochód, kiedy zostawiasz go na parkingu pod chmurką, na chodniku koło osiedla lub pod domem to warto zdecydować się na zakup plandeki samochodowej firmy Kegel Błażusiak. Te sprawdzone przez setki kierowców pokrowce, pomogły rozwiązać szereg problemów. Z pokrowców korzystają zarówno osoby bez garażu, oraz posiadacze samochodów luksusowych lub zabytkowych, przedsiębiorcy dla których samochód jest źródłem utrzymania i wczasowicze, którzy zmuszeni są pozostawić auto na lotniskowym parkingu.

Dlaczego warto stosować pokrowiec na samochód:

Jedna plandeka samochodowa rozwiązuje następujące problemy:

  • chroni auto przed zabrudzeniem przez ptasie odchody oraz żywicę, soki i liście drzew itp.
  • pokrowiec ogranicza korozję oraz zabezpiecza przed wżerami, blaknięciem i matowieniem lakieru oraz elementów chromowanych samochodu
  • może zabezpieczyć samochód przed wandalami – konieczność usunięcia plandeki powinna zniechęcić tego typu osoby (większość aktów wandalizmu dokonywanych jest na przypadkowych samochodach)
  • zmniejsza ryzyko kradzieży – zakryty samochód może być mniej atrakcyjnym celem dla potencjalnego złodzieja
  • plandeka jest tańsza niż płatne miejsce parkingowe, stały monitoring samochodu oraz ubezpieczenie AC

Sprawdzona plandeka samochodowa:

Tak się składa, że sami jesteśmy użytkownikami pokrowców na samochody marki KEGEL-BŁAŻUSIAK i wielokrotnie mogliśmy się przekonać jak bardzo są wygodne w użytkowaniu a przede wszystkim jak skutecznie zabezpieczają samochód. Zacznijmy od zakładania – plandeki KEGEL-BŁAŻUSIAK łatwo, szybko i wygodnie się zakłada (nawet w pojedynkę). Pokrowiec wystarczy naciągnąć na samochód a następnie zaciągnąć ściągacz znajdujący się w jego dolnej części a na koniec związać nadmiar sznura. W przypadku niektórych samochodów nie trzeba nawet składać bocznych lusterek (zawsze natomiast należy zdjąć antenę).­­­

2 tygodniowy test:

O skuteczności pokrowca na samochód Kegel-Błażusiak mogliśmy się przekonać, kiedy zostawiliśmy samochód na całe dwa tygodnie na parkingu koło lotniska. Po powrocie, kiedy ściągnęliśmy pokrowiec z samochodu naszym oczom ukazało się… no właśnie nic! Samochód był czysty i nie było na nim śladów ptasich odchodów oraz liści drzew. Ponadto było na nim zdecydowanie mniej kurzu i zabrudzeń. Istotny jest fakt, że pokrowiec był na samochodzie w takim stanie w jakim go zostawiliśmy (plandeka nie została zerwana przez wiatr).

Dlaczego warto wybrać pokrowiec marki KEGEL-BŁAŻUSIAK?

Na krajowym rynku dostępnych jest wiele różnych plandek samochodowych. Pierwsze są tanie ale słabe i nie zapewniają odpowiedniego mikroklimatu pod płachtą. Drugie markowe pokrowce są dobre ale często ich cena jest bardzo wysoka. Polskiej firmie KEGEL-BŁAŻUSIAK udało się zapełnić brakującą na rynku lukę tworząc bardzo dobry pokrowiec na samochód w bardzo atrakcyjnej cenie.

Plandeki na samochody marki KEGEL-BŁAŻUSIAK wykonane są z wysokiej jakości materiału, który zapewnia odpowiednią cyrkulacje powietrza pod pokrowcem oraz umożliwia odparowanie nagromadzonej pod nim wilgoci. Takie rozwiązanie pozwala przechowywać auto pod plandeką nawet przez dłuższy czas. Z nieprzemakalnej membrany wykonana jest górna część plandeki natomiast boki pokrowca uszyto z trudno przemakalnego materiału który jest wysoko paro-przepuszczalny.

Warto podkreślić, że plandeki samochodowe marki KEGEL-BŁAŻUSIAK objęte są 25 miesięczną gwarancją! Z pewnością jest to wielosezonowy pokrowiec, który będzie służył przez wiele lat. Ponadto plandeka po złożeniu ma małe wymiary co ułatwia jest przechowywanie a dodatkowo produkt zapakowany jest w praktyczną torbę, która może służyć do przechowywania i transportu plandeki!

Idealne dopasowanie:

Pokrowce samochodowe marki KEGEL-BŁAŻUSIAK produkowane są w wielu różnych rozmiarach na różne typy samochodów (m.in. sedan, hatchback, kombi, coupe, SUV/off-road, MiniVan a nawet Vany, Pick Up’y oraz karawany pogrzebowe).

Dzięki temu masz pewność, że pokrowiec będzie idealnie dopasowany do Twojego auta. W zdecydowanej większości przypadków pokrowiec wygląda jak szyty na miarę – zakrywa dobrze całe auto, dzięki czemu nie tylko wygląda estetycznie ale również lepiej zabezpiecza samochód.