Jak chronić szybę samochodu przed mrozem? | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

Jak chronić szybę samochodową przed mrozem?

Nie wiesz jak chronić szybę samochodową przed mrozem? A może nie lubisz tracić czasu na skrobanie szyby z lodu? Jest na to proste rozwiązanie – osłony antyszronowe. Poniżej artykułu znajduje się film przedstawiający praktyczne zastosowanie osłony.

Osłona przeciwszronowa posiada wiele zalet. Po pierwsze jest to tani i sprawdzony sposób ochrony szyby przed szronem, mrozem i śniegiem. Dzięki niej oszczędzamy nie tylko czas ale i zdrowie (zdjęcie osłony zajmuje mniej czasu niż zeskrobanie z szyby lodu po mroźnej nocy).

Ponadto osłony dobrze przylegają do szyby chroniąc ją lepiej przed mrozem niż stosowane często koce lub kartony. Osłony dostępne są w 5 rozmiarach dostosowanych do różnych wymiarów szyb samochodowych.

Inną zaletą stosowanie osłon na szyby samochodowe jest zabezpieczenie przedniej szyby przed porysowaniem. Usuwanie lodu klasyczną plastikową skrobaczką może powodować zarysowanie szklanej powierzchni. Aby przejść do sklepu kliknij przycisk poniżej:

 

.

GALERIA ZDJĘĆ: