Gdzie kupić maseczkę jednorazową? | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

Obowiązek zasłaniania twarzy i nosa będzie obowiązywał od czwartku (16.04.2020 r.) i dotyczy wszystkich osób przebywających w przestrzenii publicznej. Wprowadzenie tego rozporządzenia przez Ministra Zdrowia, ma przyczynić się do zmniejszenia nieświadomego zarażania przez osoby, które przechodzą zakażenie koronawirusem bezobjawowo. Dlatego wraz z rosnącym zapotrzebowaniem oraz nowymi przepisami dotyczącymi stosowania środków ochrony indywidualnej poszerzamy naszą ofertę o maseczki jednorazowe. Poniżej podajemy kilka wskazówek, jak je stosować i jaka jest ich skuteczność. 

Dostępność maseczek jednorazowych

W naszej ofercie dostępne są maseczki jednorazowe. Z myślą o naszych Klientach przygotowaliśmy opakowanie po 50 sztuk. W zależności od tego, czy jesteś osobą wychodzącą raz w tygodniu na zakupy, czy też ze względu na kwestie prywatne lub zawodowe musisz przebywać częściej w miejscach publicznych, możesz zaopatrzyć się w ich odpowiednią ilość na czas trwania epidemii. 

Maski wykonane są z 3-warstwowej włókniny polipropylenowej, gdzie zatrzymują się zanieczyszczenia oraz drobnoustroje. Plastyczny pasek umożliwia dokładne dopasowanie jej do kształtu twarzy. Jest to szczególnie ważne ponieważ nieprawidłowo założona maseczka obniża ochronę. Maseczka jednorazowa musi być wymieniana regularnie, gdy jest zawilgocona traci swoje właściwości ochronne.

Jak założyć maseczkę jednorazową?

Założenie maseczki nie jest trudną czynnością, jednak w czasie trwania epidemii, należy szczególnie zwracać uwagę na drobne szczegóły, aby zrobić to w bezpieczny i skuteczny sposób.

  1. Przed nałożeniem maski należy umyć dokładnie ręce mydłem i wodą lub płynem do dezynfekcji na bazie alkoholu.
  2. Wyciągnij maseczkę z opakowania.
  3. Przyłóż maseczkę do twarzy (widoczne na części ochronnej zakładki powinny być skierowane na zewnątrz).
  4. Zamocuj maseczkę zakładając elastyczne gumki za uszy.
  5. Dopasuj maseczkę do kształtu twarzy i nosa odpowiednio dociskając górną część maseczki, w której znajduje się specjalny plastyczny element dopasowujący – GOTOWE!

Tanie maseczki jednorazowe 

Mała dostępność produktu i ich wysokie zapotrzebowanie spowodowały wzrost cen wśród firm i hurtowników dostarczających odzież oraz artykuły jednorazowe. W tym trudnym okresie, uzupełniamy ofertę o artykuły BHP i negocjujemy ceny z dostawcami. Informujemy także naszych stałych Klientów o dostępności produktów i promocjach. Jeżeli chcesz otrzymać 10 zł na pierwsze zakupy powyżej 250,00 zł oraz być na bieżąco z aktualnymi zniżkami to zachęcamy do zapisania się do newslettera. Zapis jest możliwy na stronie odziez.fryda.com.pl w lewym panelu bocznym.