Gala Amicus Amico 2012 organizowana przez ERA Sp. z o.o. | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

Przedsiębiorstwo Fryda na gali Amicus Amico:

Dnia 14 września 2012 Przedsiębiorstwo Fryda miało przyjemność uczestniczyć w Gali Amicus Amico 2012 zorganizowanej przez jednego z naszych partnerów handlowych – firmę ERA Sp. z o.o. do której dostarczamy odzież roboczą dla pracowników. Gala odbyła się w hotelu firmy – Hotel Pałac Czarny Las.

Na Galę Amicus Amico (“Przyjaciel Przyjacielowi”), która odbywa się co roku, zapraszani są ważni współpracownicy i kontrahenci firmy ERA Sp. z o.o. Zaproszenie oraz możliwość uczestnictwa Przedsiębiorstwa Fryda w tym wydarzeniu było dla nas dużym wyróżnieniem. Istotnym elementem uroczystości jest nagroda (Statuetka Amicus Amico) wręczana firmie, która cyt.: “kieruje się uczciwością, rzetelnością, zasadami etyki, oraz otwartością w kontaktach biznesowych”.

Warto dodać, że każda z gal organizowana jest w klimacie jednego z krajów Unii Europejskiej (tym razem była to Hiszpania). W tym roku w Amicus Amico wzięło udział około 300 osób (w tym: biznesmenów, prezesów, dyrektorów i ludzi ze świata kultury).

W trakcie gali można było zobaczyć bardzo dużo atrakcji. Gwiazdą wieczoru był znany Tercet Egzotyczny, który w trakcie koncertu wykonał jeden ze swoich legendarnych przebojów – „Pamelo Żegnaj„. Ponadto w trakcie imprezy można było zobaczyć: występ grupy flamenco połączony z nauką Salsy, pokaz barmański, pokaz sztucznych ogni, prezentacje samochodów Jaguar i Range Rover, loty balonem na uwięzi i wiele innych.

Fragment koncertu Tercetu Egzotycznego: