Fryda.com.pl - odzież robocza na facebooku | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

Aby mieć z Wami lepszy i bardziej bezpośredni kontakt, założyliśmy profil naszego sklepu internetowego z odzież roboczą i akcesoriami samochodowymi na facebooku oraz google+. Aktualnie otrzymaliśmy od Was pierwsze 200 polubień za co bardzo serdecznie Wam dziękujemy. Pojawiły się również pierwsze opinie (bardzo pozytywne). Jeśli nie byłeś jeszcze na naszym fanpage’u to koniecznie musisz go odwiedzić – umieszczamy tam bardzo wiele ciekawych materiałów dotyczących nie tylko nowości w naszym sklepie ale również testów produktów dostępnych w naszej ofercie:

Jesteśmy na rynku od wielu lat i wiemy, że bardzo ważne jest nie tylko posiadanie najlepszych produktów ale również bezpośredni Kontakt z ich użytkownikami. Z tego powodu nasz sklep posiada swój profil nie tylko na facebooku ale również na goole+. Mamy również swój kanał na youtube oraz kilka blogów tematycznych. Umożliwia nam to dialog z naszymi Klientami, uzyskiwanie wielu ciekawych opinii dotyczących naszego asortymentu oraz pozwala nam przekazać wiele ciekawych informacji (np. zdjęć i testów z produktów, które ułatwiają wybór najlepszego produktu).