Fartuch ze stójką KEGEL BŁAŻUSIAK wkracza w świat mody | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

Bluza medyczna, która jest dostępna w naszej ofercie została doceniona przez magazyn CLAUDIA (nr 11 listopad 2014). Gazeta na stronie 45 w artykule “Zgadnij, kim jesteśmy z zawodu” wśród takich marek jak ZARA, PARFOIS i H&M wymieniła fartuch ze stójką firmy KEGEL BŁAŻUSIAK jako uniform do pracy w którym można wyglądać stylowo! Do fartucha ze stójką zaproponowano założyć Jeansy typu “rurki” oraz beżowe mokasyny (plus kilka delikatnych dodatków: zegarek, bransoletka itp.).Więcej przeczytacie w listopadowy numerze CLAUDI (link do magazynu).

Wymieniony w magazynie fartuch został zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami – posiada sprawdzony i funkcjonalny krój, który doskonale podkreśla sylwetkę. Ponadto został wykonany z mocnej tkaniny. Aby przejść do sklepu, gdzie znajdziesz opisany w magazynie fartuch kliknij przycisk: