Fartuch w pepitkę dla kucharzy i kelnerów! | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

Fartuch w pepitkę dla kucharzy i kelnerów!

Po ogromnym sukcesie fartuchów kucharskich w paski postanowiliśmy wprowadzić do naszej kolekcji stylowy fartuch w pepitkę idealny zarówno dla kucharzy i kelnerów! Nowy fartuch już dostępny na stronie naszego sklepu internetowego:

Dla kogo fartuch przedni?

Nowy fartuch w pepitę bardzo dobrze zabezpiecza spodnią odzież przed zabrudzeniem, dzięki czemu doskonale sprawdza się jako fartuch kucharski dla kucharzy i kucharek. Ciekawy i atrakcyjny wzór w drobną pepitę świetnie się prezentuje i doskonale wygląda z koszulą kelnerską, dzięki czemu z powodzeniem może być stosowany również jako fartuch kelnerski dla kelnerów i kelnerek. W nasze fartuchy przednie bardzo często ubierany jest również personel piekarni, cukierni oraz sklepów spożywczych i warzywnych.

Niech Klienci Cię zauważą!

Dobre i świeże jedzenie to nie wszystko. To co sprawia, że dany lokal gastronomiczny wyróżnia się na tle konkurencji jest stylowy i profesjonalny ubiór personelu. Fartuch w pepitę doskonale się prezentuje a jego niebanalny wygląd zapadnie w pamięć niejednemu Klientowi. Widzimy, że coraz więcej restauratorów i kucharzy szuka fartuchów kucharskich wykonanych z tkanin w ciekawe, stylowe wzory. Dlatego postanowiliśmy rozszerzyć naszą kolekcję fartuchów fartuchów kucharskich o nowe interesujące modele.

Sprawdzony fason:

Projektując nowy fartuch kuchenny postanowiliśmy pozostać przy sprawdzonych rozwiązaniach z które podobają się naszym Klientom. Z tego powodu konstrukcja fartucha, tkanina oraz sposób wiązania pozostały takie same. Fartuch zakładany jest przez głowę i wiązany jest za pomocą wygodnych pasków. Ponadto posiada pasek na szyję z poczwórną regulacją długości! Zachowaliśmy również dwie praktyczne kieszenie, które umożliwiają schowanie potrzebnych w czasie gotowania lub obsługi klientay rzeczy (podstawowe wymiary fartucha to: długość – 73 cm, szerokość w pasie – 73 cm, szerokość na dole – 83 cm).