Fartuch gastronomiczny - zdjęcia w trakcie użytkowania | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

Fartuch gastronomiczny, który zachwyci Twoich klientów!

Fartuch gastronomiczny z naszej nowej kolekcji cieszy się coraz większą popularnością.  W tym tygodniu, dzięki uprzejmości firmy Steskal mogliśmy wykonać zdjęcia fartuchów w trakcie użytkowania. Dobrze ubrana oraz miła obsługa to wizytówka lokalu gastronomicznego. Na fartuszkach został również umieszczony haft z logo firmy aby promować dobrą markę cukierni. Wszystko to dopełnia dobre jedzenie, którego mogliśmy spróbować (pyszne ciasta i kawa), oraz elegancki wystrój.

Fartuszek dostępny jest na naszej stronie internetowej:

Fartuszek przedni, zamówiony przez firmę Steskal charakteryzuje się eleganckim wyglądem oraz dużą funkcjonalnością. Jest wygodny w użytkowaniu – nie krępuje ruchów, dzięki czemu personel może sprawnie i dobrze obsłużyć klientów. Ponadto fartuch przedni jest bardzo ławy do założenia i ma uniwersalny rozmiar (dobrze pasuje na wysoką jak i niską osobę). Ogromną zaletą fartuchów jest to, że chronią spodnią odzież użytkownika przed pobrudzeniem.

Galeria: