Fantastyczny pomysł na prezent dla zmotoryzowanych - duży wybór | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów
co na prezent

Jaki prezent na kupić na święta?

Nie wiesz jaki prezent na święta kupić? W naszym sklepie internetowym znajdziesz dużo ciekawych pomysłów na prezent dla zmotoryzowanych. W śród nich są między innymi: osłony przeciwszronowe (zimowy bestseller), wieszak samochodowy, skóry na kierownicę i wiele innych praktycznych akcesoriów samochodowych idealnych na prezent.

Prezenty gwiazdkowe dla zmotoryzowanych:

Dla osób szukających oryginalnego prezentu na święta przygotowaliśmy również specjalne zestawy prezentów gwiazdkowych składające się z kliku produktów:

1. Zestaw samochodowy FULL – w skład tego zestawu wchodzą alcesoria, które z pewnością każdy powinien mieć w samochodzie: apteczka samochodowa (norma din 13164), gaśnica samochodowa (wymagana przepisami w Polsce), zestaw zapasowych żarówek i bezpieczników (renomowanej firmy) oraz linka holownicza (naciąg sięgający 2,7 tony).

2. Prezent Gwiazdkowy I – to nasza propozycja składająca się z trzech interesujących i praktycznych produktów: dywaniki samochodowe Santorini (ciekawy design), apteczka samochodowa (w skład której wchodzi apteczka, kamizelka ostrzegawcza i trójkąt ostrzegawczy) oraz pokrowce na wycieraczki YETI (chronią wycieraczki zimą).

3. Prezent Gwiazdkowy II – to nasz drugi pomysł na prezent w skład którego wchodzą: dywaniki samochodowe Berrenberg (idealne na zimę), wieszak samochodowy (idealny do przewozu marynarki, koszuli, kurtki itp.) oraz osłona przeciwszronowa na szybę samochodową (chroni przed zamarzaniem szyby).